Зошит для контрольних робіт з української мови

Украинский

Авраменко, О. М. Зошит для контрольних робіт з української мови учня 5 класу. / О. М. Авраменко, В. Т. Сичова

Карпюк О.Д. підручник 11 клас

Село Загнітків Кодимського району Одеської області

Село Загнітків Кодимського району Одеської області розташоване в південно-західній частині району, за 28 кілометрів від райцентру м. Кодима і залізничної колії Київ-Одеса. Межує з Молдовою та Піщанським районом Вінницької області.

Українська мова: підручник для 5 класу

Навчальний матеріал підручника спрямовано на розвиток творчих здібностей, навичок самоосвіти, інтересу школярів до предмета. Теоретичний матеріал структуровано на підрозділи із зазначенням ключових понять, деякі відомості подано у вигляді таблиць і схем, що сприяє запам’ятовуванню інформації. Під час вивчення нових тем та виконання завдань учні спираються на знання, які отримали на уроках.