НА ОЛІМПІЙСЬКІЙ ХВИЛІ Художньо-документальні нариси про участь в Олімпійських іграх сучасності спортсменів України

НА ОЛІМПІЙСЬКІЙ ХВИЛІ  Художньо-документальні нариси про участь в Олімпійських іграх сучасності спортсменів України

ББК 66.2 (4УКР)
В12
Волошин А.П.
В12 На олімпійській хвилі. – К.: «МП Леся», 2007. – 448 с.
ISBN 966-8126-26-2
Книга присвячена літнім Олімпійським іграм сучасності. Висвіт-
люючи захоплюючі події, автор висловлює свою особисту думку щодо
багатьох подій, торкається не лише результатів важкої боротьби, а й
розповідає про долі спортсменів.
Особливий наголос зроблено на участі в стартах представників
України, наводиться аналіз їх виступів, даються порівняння, оцінки.
В окремих нарисах розповідається про українців – героїв цих найпре-
стижніших змагань.
Рецензент: