Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

Блог керівника

12 лист. 2019
12 листопада 2019 року на базі Олександрійської районної бібліотеки ім.Д.Чижевського відбувся І тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2020" в номінації "Історія"
11 лист. 2019
9 листопада відбулався ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади юних знавців історії, 10 - з екології.
8 лист. 2019
08 листопада 2019 року згідно плану роботи проведено засідання творчої групи вчителів трудового навчання. Засідання пройшло плідно та цікаво.
4 лист. 2019
02 листопада 2019 року стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Участь у Всеукраїнських олімпіадах – це не лише унікальних шанс перевірити свої знання та уміння, показати здібності до наукового пізнання, а й можливість навчатися долати труднощі та ніколи не зупинятися на шляху до мети.
28 жовт. 2019
25 жовтня в районному Будинку культури з метою розвитку вокально-хорового мистецтва, пошуку талановитих дітей району, розвитку їх творчих здібностей та удосконалення виконавської майстерності відбувся традиційний районний конкурс дитячих хорових колективів «Співаймо разом»
18 жовт. 2019
18 жовтня 2019 року відбулося засідання РМО вчителів основ здоров'я