Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

28 груд. 2017

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії та економіки

18 груд. 2017

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та географії

15 груд. 2017

Майстер-клас для вчителів фізики

На базі Куколівського НВК відбувся майстер-клас для вчителів фізики
15 груд. 2017

Відбулося виїзне засідання районної школи волонтерів

З нагоди Міжнародного дня волонтера у Войнівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося виїзне засідання районної школи волонтерів, у якому взяли участь 25 учнів із 15 закладів освіти району.
14 груд. 2017

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

13 грудня 2017 року відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Свої роботи захищали учні-члени МАН, члени шкільних наукових товариств, учні, які самостійно працювали над проектами.
12 груд. 2017

Вчимося жити разом

11 грудня 2017 року на базі відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації було проведено семінар вчителів основ здоров'я та педагогів-тренерів превентивних проектів
11 груд. 2017

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови та інформаційних технологій

7 груд. 2017

Семінар-нарада керівників закладів дошкільної освіти району

6 грудня 2017 року відбулася нарада-семінар із керівниками закладів дошкільної освіти району

Родзинка

6 грудня у районному Будинку культури було проведено щорічний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Родзинка». У ньому взяли участь учні закладів освіти району - учасники шкільної художньої самодіяльності та учні гуртків естетичного профілю Центру дитячої та юнацької творчості.
7 груд. 2017

05 – 06 грудня 2017 року у місті Києві відбулася Всеукраїнська нарада регіональних координаторів з питань адвокації, планування, впровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом».