Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

10 груд. 2018

Семінар керівників закладів дошкільної освіти району. «Ластівка» зустрічала колег-дошкільників

05 грудня 2018 року на базі Андріївського ДНЗ «Ластівка» пройшло засідання семінару керівників дошкільних установ району «Управлінський діалог. Next».
10 груд. 2018

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та англійської мови

8 та 9 грудня відбулися районні олімпіади з правознавства та англійської мови
6 груд. 2018

Засідання творчої групи учителів предмету "Основи здоров'я"

Збереження життя та здоров'я - одне із пріоритетних завдань сучасного освітнього процесу.
5 груд. 2018

Засідання центру національно-патріотичного виховання

Відповідно до плану роботи 4 грудня 2018 року у відділі освіти відбулося засідання керівників центрів національно-патріотичного виховання закладів освіти Олександрійського району
4 груд. 2018

Світлячок зустрічав гостей! Засідання музичних керівників закладів дошкільної освіти

Дотримання сучасних вимог до змісту, форм, методів музичного виховання, збагачення середовища, доцільна організація музично-освітньої роботи, творча діяльність педагогів відповідно до означених функцій - зможе забезпечити належний музично-естетичний розвиток дитячої особистості, формування домірної вікові музичної компетенції дитини.
4 груд. 2018

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології та трудового навчання

01 та 02 грудня 2018 року відбулися районні олімпіади з біології та трудового навчання
28 лист. 2018

Для ЗНО та вступу учням потрібно отримати ID-картки

До уваги керівників,учнів, батьків!
27 лист. 2018

Випускників запрошують до навчання до закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку кадрів для Національної поліції України

26 листопада 2018 року в районному Будинку культури відбувся захід інформаційно-просвітницької роботи серед випускників 11-х класів закладів освіти району з метою спрямування професійних інтересів молоді, забезпечення належної організації добору кандидатів на навчання до закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку кадрів для Національної поліції України.
26 лист. 2018

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії та інформатики

24 та 25 листопада 2018 року відбулися районні олімпіади з хімії та інформатики
26 лист. 2018

Вітаємо переможців ІІ(районного) етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та їхніх наставників !

25 листопада відбувся ІІ(районний ) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь 97 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти Олександрійського району.