Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

4 жовт. 2018

Святкування Дня вчителя

“Вчительська професія, - це людинознавство, постійне, те, що ніколи не припиняється, проникнення у складний духовний світ людини. Чудова риса – постійно відкривати в людині нове, дивуватися новому, бачити людину в процесі її становлення – один із тих корінь, які живлять покликання до педагогічної праці. ” В.О.Сухомлинський
3 жовт. 2018

Семінар-нарада керівників закладів дошкільної освіти району

03 жовтня 2018 року в актовому залі відділу освіти райдержадміністрації відбулася семінар-нарада із керівниками закладів дошкільної освіти району.
2 жовт. 2018

Турнір юних географів виявив кращих

Відповідно до графіка проведення Всеукраїнських учнівських турнірів та олімпіад та конкурсів 2 жовтня 2018 року на базі Олександрійського коледжу БНАУ відбувся районний етап Турніру.
2 жовт. 2018

Сторічний ювілей Сухомлинського крокує Олександрійщиною

28 вересня 2018 року педагогічна спільнота Кіровоградщини, України та світу відзначила 100-річчя від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, філософа, письменника, нашого земляка Василя Олександровича Сухомлинського.
26 вер. 2018

Учні району відвідали Міжнародну виставку «АгроЕкспо»

Міжнародна виставка " АгроЕкспо"
24 вер. 2018