Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

Вітання з Новим роком та Різдвом

Шановні освітяни Олександрійщини!
27 груд. 2018

Відбувся відбірковий етап ІІ туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2019"

26-27 грудня 2018 року на базі комунального закладу "Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського" відбувся відбірковий етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019".
19 груд. 2018

На Свято Святого Миколая – до Маріїнського палацу

Семи талановитим дітям Кіровоградської області, переможцям різноманітних конкурсів КМАНУМ пощастило на День Святого Миколая перебувати в Маріїнському палаці на прийомі у подружжя Порошенків
18 груд. 2018

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

18 грудня 2018 року відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Свої роботи захищали учні-члени МАН, члени шкільних наукових товариств, учні, які самостійно працювали над проектами.
18 груд. 2018

Засідання творчої групи вчителів трудового навчання

17 грудня 2018 року згідно плану роботи відділу освіти проведено засідання творчої групи вчителів трудового навчання. Засідання пройшло плідно та цікаво.
17 груд. 2018

Відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії та інформаційних технологій

14 та 15 грудня відбулися ІІ етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії та інформаційних технологій. Результати
14 груд. 2018

Формування ключових компетентностей учнів початкових класів

14 грудня 2018 на базі Войнівської ЗШ І-ІІІ ст. було проведено засідання творчої групи вчителів початкових класів з проблеми формування ключових компетентностей на уроках у початковій школі.

Допомагаємо випускникам готуватися до ЗНО

11 грудня 2018 року відбулося засідання творчої групи вчителів математики «Готуємося до ЗНО»
12 груд. 2018

Засідання творчої групи з мнемотехніки вчителів початкових класів

12 грудня 2018 року згідно плану роботи відділу освіти проведено засідання творчої групи з мнемотехніки вчителів початкових класів. Хоч погода не дозволила усім доїхати до відділу освіти, проте засідання пройшло плідно.
12 груд. 2018

У Протопопівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів англійської мови

Щоб реалізувати ідеї Нової української школи, формуючи в учнів життєві вміння 21 століття, учителеві англійської мови потрібно мати постійне бажання вдосконалюватись та бути готовим до тих змін і викликів часу, у якому живемо.