Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

13 жовт. 2017

Мужності й геройства свято

У Користівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено виховний захід «Герої України від минулого до сьогодення»
12 жовт. 2017

Креативним ідеям РПД – втілення в життя!

11 жовтня 2017 року в актовому залі відділу освіти відбулася звітно-виборча сесія Олександрійського районного парламенту дітей.
12 жовт. 2017

День відкритих дверей у Олександрійському технікумі Білоцерківського національного аграрного університету

12 жовтня 2017 року учні Шарівського НВК, Головківського НВК, Куколівського НВК та Андріївської ЗШ І-ІІ ступенів побували на Дні відкритих дверей Олександрійського технікуму Білоцерківського національного аграрного університету.
6 жовт. 2017

«Впевнений старт» – нова редакція освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку

Підготовлена нова редакція освітньої програми для дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт», якій надано гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (лист МОН України від 01.08.2017 №1/11-7684). Це новий документ розроблений для забезпечення успішного розвитку дитини на передшкільному етапі життя. Головною метою діяльності вихователя визначено змістовну організацію життєдіяльності дошкільників у специфічних видах дитячої діяльності.
4 жовт. 2017

Майбутнє України

Відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»
28 вер. 2017

Освітянський зорепад - 2017

Педагогічна громадськість Олександрійщини відзначила День працівників освіти
28 вер. 2017

Зі святом, шановні колеги!

25 вер. 2017

На планеті усі діти в мирі й дружбі хочуть жити!

Мир на землі — це дім і мама, й тато, Й любові стільки — просто через край! Це та земля, де щастя є багато І в кожній хаті — хліба коровай!
19 вер. 2017

Про результати проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році та перспективи проведення ЗНО-2018

Зовнішнє незалежне оцінювання забезпечує суспільство надійною інформацією про рівень навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів, а його результати є вагомим елементом комплексу заходів, що сприяють удосконаленню управління системою освіти, дають можливість корегувати окремі складові змісту освіти.
15 вер. 2017

Захоплення на все життя