Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

25 квіт. 2018

Навчально-польові збори: випробування тривають

Хроніка другого дня навчально-польових зборів
24 квіт. 2018

Екзамен на вправність та мужність

В рамках проведення завершального етапу навчання з предмету "Захист Вітчизни", 24 квітня 2018 року на базі Олександрійського аграрного ліцею розпочалися триденні навчально-польові збори учнів 11 класів закладів освіти району.

Крок до зірок

Фестиваль-конкурс «Крок до зірок» щороку проводить районний центр дитячої та юнацької творчості з метою виявлення талановитої, обдарованої учнівської молоді, пропаганди високих досягнень в розвитку національної культури.

ГРОМАДЯНИН-2018

Бути громадянином своєї землі – значить переживати разом з Батьківщиною всі труднощі, значить бути єдиним з народом, спільно вирішувати проблеми, які виникають в твоїй країні.
24 квіт. 2018

Вітаємо Гейко Дар'ю з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Вітання
23 квіт. 2018

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ

План проведення навчально-польових зборів
23 квіт. 2018

Форум дослідників пернатих

Відбулася перша учнівська орнітологічна конференція "Птахи рідного краю"
18 квіт. 2018

Формування виховного середовища закладу освіти – запорука успіху

18 квітня у відділі освіти відбулося засідання постійно діючого семінару заступників директорів з виховної роботи «Технологія розвитку виховного середовища закладу освіти»
17 квіт. 2018

Для дружби немає кордонів!

У Цукрозаводському НВК відбулася щорічна зустріч із німецькими школярами
16 квіт. 2018

SCIENTIA VINCES - НАУКОЮ ПЕРЕМОЖЕМО

Команди Олександрійського району на Всеукраїнському фестивалі «ROBOfirst – більше ніж роботи!»