Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

12 груд. 2013

Річний звіт (ЗНЗ)

Подати до Відділу освіти до 18.12.2013 р.
4 груд. 2013

Терміново всім директорам шкіл Олександрійського району подати результати анкетування

Інструктивно-методичні рекомендації щодо проведення опитування учнів, які беруть участь у моніторинговому дослідженні

Ювілейний фестиваль

Якби фестиваль-конкурс дитячої творчості «Родзинка» був сузір’ям, він би мав надзвичайно яскраве світіння, яке є у зірок першої величини, бо продовжує посідати чи не перше місце у змаганнях художньо-естетичного напрямку учнів молодшої та середньої ланки на терені району. Стільки пристрастей вирувало на сцені (та й у залі!) районного Будинку культури 29 листопада 2013 року! Понад 200 учасників із числа учнів 1-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів району зібралось на 10-му ювілейному фестивалі-конкурсі «Родзинка», котрий знову занурив шанувальників вокального, хореографічного та музичного мистецтва в атмосферу творчості, натхнення, торжества молодості, краси і талантів.

Найвища мудрість - доброта

3 грудня 2013 року з акцією доброти і милосердя лідери та волонтери району відвідали геріатричний пансіонат зі спеціальним відділенням в м.Олександрії.
29 лист. 2013

Знай наших!

З 25 по 28 листопада 2013 року у м.Києві проходив очний тур Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка». У конкурсі взяли участь керівники гуртків туристсько-краєзнавчого, фізкультурно-спортивного та дослідницько-експериментального напрямів позашкільної освіти у п’яти секціях: «Фізкультурно-спортивна робота», «Військово-патріотичне виховання», «Дослідницько-експериментальна робота», «Краєзнавство», «Спортивний туризм». На фінальний (очний) тур були запрошені 62 педагога.
25 лист. 2013

Інтелектуальна ліга

В Олександрійському районі вже стає традиційним інтелектуальний чемпіонат для учнів 8-11 класів - «Інтелектуальна ліга».
23 лист. 2013

Виставка-огляд досягнень юннатів Кіровоградщини та зліт юних натуралістів «Щедрість рідної землі»

19 листопада 2013 року в приміщенні Кіровоградського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбулася виставка-огляд досягнень юннатів Кіровоградщини та зліт юних натуралістів «Щедрість рідної землі». На заході були представлені делегації з переважної більшості районів області, а також міст Кіровограда та Олександрії. Олександрійщину представляли члени гуртка «Екологічна агітбригада» Олександрійського ЦДТЮТ, що діє при Ясинуватській ЗШ І-ІІ ступенів, та вихованці Новопразького БДТЮТ.
22 лист. 2013

Було представлено більше ста робіт найрізноманітнішої тематики вихованців центру та Новопразького Будинку дитячої та юнацької творчості

Важливу роль у вихованні підростаючого покоління відіграє позашкільна освіта, яка на сьогодні є чи не єдиною формою, де дитина може реалізуватися у творчості. До того ж, позашкільні заклади нерідко відволікають підлітків від негативного впливу вулиці. Один із напрямків ініціатив Президента України передбачає кожній дитині можливості для розвитку творчих здібностей. І тут важливо не тільки виявити дитячий талант, а й підтримати дитину, створити умови для її творчого розвитку.
22 лист. 2013

Обласний етап ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського та гала-концерт «Країна танців»

15 листопада 2013 року у залі Кіровоградської обласної філармонії відбулося грандіозне за своїми масштабами культурне дійство - обласний етап ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського та гала-концерт «Країна танців», метою яких є збереження і розвиток народних традицій хореографії, збагачення професійного і аматорського мистецтва, підвищення художнього рівня балетмейстерських постановок, активізація організаційно-творчої та пошукової роботи фольклорних експедицій, фіксація скарбів танцювального мистецтва України.
19 лист. 2013

Андрій Ніколаєнко високо оцінив позашкільну і гурткову роботу на Олександрійщині

18 листопада, під час візиту на територію району, голова ОДА Андрій Ніколаєнко побував у навчальних закладах селища Нова Прага: навчально-виховному комплексі та спеціальній школі-інтернаті. Очільник Олександрійського району Віталій Згама та місцеві освітяни гідно презентували свою роботу у напрямку охоплення дітей позашкільним навчанням та створенню умов для їхнього творчого розвитку.