Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

24 лист. 2014

Відбувся обласний чемпіонат з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

16 листопада у Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся обласний чемпіонат з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?».
24 лист. 2014

Конкурс дитячої творчості «Родзинка»

21 листопада на ХІ районному фестивалі – конкурсі дитячої творчості «Родзинка» у дружному колі зібрались більше 200 юних обдарувань.

В городе Александрия открылась новая ЦЕНТРАЛЬНАЯ билетная КАССА

В городе Александрия открылась новая ЦЕНТРАЛЬНАЯ билетная КАССА в ТЦ «ГРАНД ПЛАЗА» 2-й этаж
12 лист. 2014

Роль географічного і літературного краєзнавства у процесі вивчення рідного краю

11 листопада 2014 року на базі Новопразької ЗШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося засідання міжпредметної творчої групи вчителів української мови і літератури та вчителів географії з проблеми «Роль географічного і літературного краєзнавства у процесі вивчення рідного краю » під керівництвом методистів Олександрійського РМК Даценка О.В. та Симоненко В.В.
10 лист. 2014

Українська рідна мова в серці кожному бринить...

Незвичайно відбулося святкування Дня української писемності та мови у Войнівській загальноосвітній школі .
7 лист. 2014

Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування

Цілеспрямована робота щодо створення умов для розвитку та підтримки соціально-активної молоді дієва, змістовна та результативна. З 28 по 30 жовтня 2014 року у місті Києві відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування.
7 лист. 2014

Майстер-клас «Виготовлення оберегу «Ангел-охоронець »

До Дня святого Миколая, на Різдво, до Дня матері, на день народження, а також в день Ангела існує давня традиція – дарувати фігурку ангела - символу охоронця сім’ї, якого наділяють надприродними можливостями і вірять, що він обов'язково принесе щастя в дім.
4 лист. 2014

Відбувся семінар шкільних бібліотекарів Добронадіївського освітнього округу

31.10.2014 року в рамках Міжнародного дня шкільних бібліотек у Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар шкільних бібліотекарів Добронадіївського освітнього округу.
30 жовт. 2014

Відбулася чергова нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів району

29 жовтня 2014 року на базі Цукрозаводського навчально-виховного комплексу під головуванням начальника відділу освіти О.Коріненко відбулася чергова нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів району. У ході її роботи освітяни Олександрійщини розглянули актуальні питання:
30 жовт. 2014

Всеукраїнська акція щодо зниження випадків скоєння ДТП серед дітей

Всім дітям в групах ДНЗ разом з батьками та учням всіх класів ЗНЗ у 25 регіонах України надаються рівні можливості стати не тільки учасниками Всеукраїнської акції щодо зниження випадків скоєння ДТП серед дітей, але й учасниками змагань у Всеукраїнській військово-спортивній грі – у створенні нашої нової Армії (2014-2020).