Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

4 жовт. 2013

Зі святом працівників освіти!

Шановні освітяни!
3 жовт. 2013

Святкування Дня вчителя

Урочисто, цікаво, радісно і яскраво пройшла церемонія вручення районної педагогічної премії «Золотий лелека», яка відбулася напередодні Дня працівників освіти. У переповненому залі районного будинку культури - керівники та представники педколективів загальноосвітніх та дошкільних закладів, профспілкові діячі освітянської галузі, ветерани педагогічної ниви. Привітати з професійним святом освітян Олександрійщини прибули голова райдержадміністрації Віталій ЗГАМА, його заступник Ольга АНІСІМОВА-ШИЛО, голова районної ради Михайло БОЙКО.
1 жовт. 2013

Районний конкурс «Вихователь року-2013»

У рамках тижня дошкільної освіти 24-27 вересня 2013 року відбувся районний конкурс професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року-2013».
1 жовт. 2013

Вшанували працю педагогів Кіровоградщини

За розум осяйний, За мудрість й доброту від Бога, Прославимо в віках - Звеличимо в піснях – Високу працю педагога.
27 вер. 2013

Острівець Європи є тепер і в Протопопівській школі

Чудовий погожий день 26 вересня по праву стане незабутнім для шкільної громади Протопопівської школи. Цього дня у подарунок від народного депутата України Сергія Кузьменка та районної влади в особі голови райдержадміністрації Віталія Згами, учні школи отримали мультифункціональний спортивний майданчик зі штучним покриттям. Будівництво споруди тривало поетапно протягом року і нарешті успішно завершене. З нагоди такої значущої події у навчальному закладі відбулася святкова лінійка, яка, як і годиться, розпочалася з вітальних промов запрошених гостей. Народний депутат України Сергій Кузьменко, який став ініціатором оновлення спортивної інфраструктури школи, висловив сподівання, що дітлашня з ще більшим задоволенням займатиметься спортом, вестиме здоровий спосіб життя, і можливо дехто досягне у спорті вагомих результатів, оскільки для цього в Олександрійському районі і селі Протопопівці зокрема є усі необхідні умови.
25 вер. 2013

Конференція працівників дошкільної ланки району

У рамках тижня дошкільної освіти у районному будинку культури відбулася конференція працівників дитячих садочків Олександрійського району. На порядку денному розглядались питання: про підсумки роботи дошкільної ланки освіти у 2012-2013 навчальному році та основні завдання на 2013-2014 рік; щодо забезпечення рівного доступу до здобуття якісного рівня освіти; проблеми та перспективи розвитку дошкільної освіти у сільській місцевості; досвід роботи щодо ефективності здійснення навчально-виховного процесу у дитячих садочках району.
25 вер. 2013

Засідання колегії

25 вересня відбулося розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Олександрійської районної державної адміністрації, на якій були присутні керівники навчальних закладів, члени колегії та заступник голови Олександрійської райдержадміністрації О.І.Анісімова-Шило.
23 вер. 2013

20-ий обласний зліт працівників освіти області зі спортивного туризму

19-21 вересня на базі оздоровчого комплексу «Лісова пісня» (с.Оникієво, Маловисківський район) з метою популяризації здорового способу життя серед працівників освіти та підвищення ефективності туристсько-краєзнавчого напряму позашкільної освіти в навчальних закладах відбувся 20-ий обласний зліт працівників освіти області зі спортивного туризму.
23 вер. 2013

День позашкілля в Кіровоградській області

2013 рік оголошено Президентом України Януковичем В.Ф. Роком дитячої творчості.
20 вер. 2013

Позашкільна освіта у полі зору районної влади

«Забезпечуючи якісні умови життя мешканців кожного населеного пункту району та реалізуючи соціальні ініціативи Президента України, районна влада всіляко підтримує роботу позашкільних закладів для дітей і сприяє розвитку їхніх творчих здібностей», - на цьому наголосив голова Олександрійської райдержадміністрації Віталій ЗГАМА, виступаючи на Дні відкритих дверей у Новопразькому будинку дитячої та юнацької творчості. Він нагадав присутнім, що 2013 рік проголошений Президентом Роком дитячої творчості. «Сьогодення – це час освітніх реформ, започаткованих Президентом України, які полягають в переорієнтації освіти на виховання людини, а людина має бути всебічно розвиненою. Тому бажаю вам і надалі удосконалювати свої таланти та займатися улюбленою справою», - зауважив очільник району.