Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

19 бер. 2014

Змінено форму подання інформації про довкілля

Надавати інформацію щотижня по вівторкам
14 бер. 2014

Районний конкурс екологічних агітбригад

13 березня у районному Будинку культури відбувся конкурс екологічних агітбригад, в якому взяли участь 8 команд загальноосвітніх навчальних закладів Олександрійського району. Тематика Конкурсу 2014 року - «Збереження первоцвітів і ранньоквітучих рослин України».
13 бер. 2014

«Зоре моя вечірняя»…

«Зоре моя вечірняя»…Саме так називалась концертна програма, присвячена 200-річчю від дня народження великого українського поета і художника Т.Г.Шевченка, яка відбулась 12 березня 2014 року у Палаці культури м.Олександрії.
13 бер. 2014

Г. Честахівський – історія і гордість нашого району

12 березня 2014 року на будівлі Новопразької ЗШ №2 відкрито меморіальну дошку одному із ініціаторів і організаторів поховання Тараса Шевченка на Чернечій горі біля Канева – Григорію Миколайовичу Честахівському. Виконати приємну місію зібралася вся шкільна родина разом з головою райдержадміністрації Віталієм Згамою, керівником апарату Сергієм Макаренком, селищним головою Ольгою Горбенко, начальником відділу освіти Ольгою Коріненко та методистами методичного кабінету Ніною Ляшко та Вітою Симоненко.
12 бер. 2014

Всеукраїнський турнір юних інтелектуалів "Обнімімося, брати мої"

З метою формування в учнівської молоді патріотизму, національної свідомості та навичок роботи з тестовими формами контролю знань в межах підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання адміністрація Одеського РЦОЯО звертається із проханням сприяти поширенню інформації про Всеукраїнський турнір юних інтелектуалів «Обніміться, брати мої», присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.
12 бер. 2014

Положення про обласний фестиваль дружин юних пожежних

12 бер. 2014

Положення про Х відкриту освітньо-наукову конференцію юних науковців «Крізь терни до зірок»

Х відкрита освітньо-наукова конференція юних астрономів «Крізь терни до зірок» спрямована на розвиток зацікавленості учнів у поглибленому вивченні космічного простору, обмін знаннями та інформацією в області астрономії, фізики, інформаційних технологій, технічної творчості, ракетно-космічного моделювання, сприяє поглибленню співпраці та взаємодії учасників конференції .
4 бер. 2014

200-річний ювілей Кобзаря обєднав географів, словесників та істориків Олександрійського району

28 лютого на базі Новопразького НВК відбулося засідання районної творчої групи вчителів географії та української мови і літератури «Роль географічного і літературного краєзнавства в процесі вивчення рідного краю», присвячене 200-річчю від дня народження великого українського поета Т.Г. Шевченка. Учні і вчителі провели віртуальну екскурсію «Стежками рідного селища», познайомивши присутніх із визначними місцями та історією виникнення селища Нова Прага.
4 бер. 2014

Перемога наших тенісистів

3 березня 2014 року в місті Олександрія відбулися зональні змагання з тенісу настільного серед чотирьох команд Кіровоградської області. Олександрійський район представляла команда Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів.
3 бер. 2014

Олімпійське лелеченя продовжує політ.

1 березня 2014 року в місті Олександрія відбулися зональні змагання обласного спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».