Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

29 вер. 2014

Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів району

Координаційний центр волонтерів Олександрійщини просить Вас долучитися до участі в благодійній акції «Зігрій солдата».
14 вер. 2014

Звіт 83-РВК 2014 року

29 серп. 2014

Серпнева конференція педагогічних працівників Олександрійського району

29 серпня у районному Будинку культури відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників Олександрійського району, в якій взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Ю.Коваль, голова районної ради М.Бойко, начальник відділу освіти О.Коріненко, директори шкіл та їх заступники, завідувачі дошкільних навчальних закладів, голови первинних профспілкових організацій, голови сільських рад.
26 серп. 2014

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ СВЯТКУВАЛО ДОШКІЛЛЯ ОЛЕКСАНДРІЙЩИНИ

У серпневі дні наша країна відзначала державні свята – День прапора та День незалежності.
1 серп. 2014

Як ми готуємось до нового навчального року

01 серпня 2014 року начальник відділу освіти Олександрійської РДА Коріненко О.А. з робочим візитом відвідала Олександрівську ЗШ І-ІІІ ст. з метою перевірки стану підготовки закладу до нового навчального року та осінньо-зимового періоду.
31 лип. 2014

Про заходи щодо підготовки закладів освіти району до роботи у новому навчальному році та в осінньо-зимовий період 2014/2015 років

На виконання розпорядження голови Олександрійської районної державної адміністрації №337-р від 02.07.14р.
28 лип. 2014

Обдаровані діти - інтелектуальний потенціал держави

Інформаційне повідомлення
23 лип. 2014