Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

24 груд. 2013

Перший районний чемпіонат з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?»

13 грудня 2013 року в актовій залі відділу освіти відбувся перший районний чемпіонат з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», ініціатором якого став керівник гуртка «Ерудит» центру дитячої та юнацької творчості, що працює на базі Недогарського НВК, Кривоконь Сергій Сергійович.
24 груд. 2013

Районний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт та екологічних проектів

23 грудня 2013 року Центр дитячої та юнацької творчості зібрав інтелектуальну еліту учнів району на традиційному районному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт та екологічних проектів. У заході взяли участь 36 учнів із Бандурівської, Войнівської, Користівської, Головківської та Улянівської ЗШ І-ІІІ ст., Цукрозаводського та Куколівського НВК, котрі представили 32 наукові роботи у 4 секціях: «Українська мова, українська література», «Математика, астрономія, фізика», «Екологія, біологія», «Всесвітня історія, правознавство, краєзнавство». Роботи оцінювало журі, до складу якого ввійшли методисти відділу освіти, керівники районних методичних об'єднань та вчителі вищої категорії.
20 груд. 2013

День святого Миколая

19 грудня православні люди всього світу святкують день святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.
19 груд. 2013

Нарада-семінар

18 грудня 2013 року Олександрійщина гостинно зустрічала керівників органів управління освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів на чолі із заступником директора департаменту освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації А.Олійник, які прибули на обласну нараду-семінар.
19 груд. 2013

Семінар заступників з виховної роботи в Добронадіївській ЗОШ

В Добронадіївській школі відбувся районний семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи із проблеми «Громадсько-активна школа – вимога часу» . На семінарі директор школи О.Єфімов презентував досягнення та перспективи розвитку навчального закладу.
18 груд. 2013

Нова Прага ярмаркова

Ярмарковий рух в Україні має багатовікову історію.
12 груд. 2013

Річний звіт (ЗНЗ)

Подати до Відділу освіти до 18.12.2013 р.
4 груд. 2013

Терміново всім директорам шкіл Олександрійського району подати результати анкетування

Інструктивно-методичні рекомендації щодо проведення опитування учнів, які беруть участь у моніторинговому дослідженні

Ювілейний фестиваль

Якби фестиваль-конкурс дитячої творчості «Родзинка» був сузір’ям, він би мав надзвичайно яскраве світіння, яке є у зірок першої величини, бо продовжує посідати чи не перше місце у змаганнях художньо-естетичного напрямку учнів молодшої та середньої ланки на терені району. Стільки пристрастей вирувало на сцені (та й у залі!) районного Будинку культури 29 листопада 2013 року! Понад 200 учасників із числа учнів 1-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів району зібралось на 10-му ювілейному фестивалі-конкурсі «Родзинка», котрий знову занурив шанувальників вокального, хореографічного та музичного мистецтва в атмосферу творчості, натхнення, торжества молодості, краси і талантів.

Найвища мудрість - доброта

3 грудня 2013 року з акцією доброти і милосердя лідери та волонтери району відвідали геріатричний пансіонат зі спеціальним відділенням в м.Олександрії.