Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

24 січ. 2014

Всеукраїнський конкурс «Творчий учитель - обдарований учень».

Інститут обдарованої дитини НАПН України оголошує про проведення та запрошує прийняти участь у ІІІ-ому Всеукраїнському конкурсі «Творчий учитель - обдарований учень». Захід проводиться згідно Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України на 2014 рік, затвердженої Загальними зборами НАПН України від 31.10.13р.
24 січ. 2014

Все у ваших руках!

Соломоплетіння або плетіння з соломи – один з найдавніших видів мистецтва, представлений в усьому світі де вирощуються злаки (навіть «кукурудзяна» культура індіанців Південної Америки не лишилася осторонь).
23 січ. 2014

Сходинки до майстерності

Одним із компонентів у структурі методичної роботи районного методичного кабінету є університет дидактичних знань для молодих вчителів математики, який спонукає до науково-пошукової роботи не лише молодих спеціалістів, але й тих, хто працює з ними.
23 січ. 2014

День Соборності та Свободи України в Олександрійському районі

22 січня 2014 року відділом освіти Олександрійської райдержадміністрації, центром дитячої та юнацької творчості та Новопразьким БДЮТ було організовано проведення урочистих заходів, присвячених відзначенню 95-роковин ухвалення Універсалу Директорії про Злуку Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в єдину державу.
17 січ. 2014

Засідання літературної студії

Шевченко – явище незбагненне
16 січ. 2014

Перелік закладів для замовлення цільових направлень

Куди піти вчитись.
14 січ. 2014

Захист дітей в інтернеті

Для захисту дітей в мережі інтернет пропонується встановити программи фільтри котрі блокують негативні сайти.
13 січ. 2014

Перехід на новий навчальний семестр у програмі «КУРС: Школа»

інструкція
9 січ. 2014

Новорічні свята

Веселим хороводом разом з Дідом Морозом та Снігуронькою кружляли школярі довкола ялинки у святкових залах загальноосвітніх навчальних закладів району напередодні Нового 2014 року. Цікаві новорічні програми були розроблені і проведені педагогами-організаторами та старшокласниками.
31 груд. 2013

Про інформаційне наповнення Веб-сайту