Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

22 квіт. 2014

18 квітня 2014 року гостинно відкрив двері для учасників районного семінару вчителів початкових класів Шарівський навчально-виховний комплекс

Присутні на семінарі мали змогу побачити на практиці як відбувається реалізація Державного стандарту початкової загальної освіти.
16 квіт. 2014

Атестація Улянівської ЗШ І-ІІІ ступенів розпочалася

Відповідно до перспективного плану атестації, плану роботи відділу освіти на 2014 рік з 14 квітня розпочато атестаційну експертизу Улянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
14 квіт. 2014

Очний тур огляду-конкурсу

На виконання наказів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 29 березня 2013 року № 93 «Про проведення V обласного огляду-конкурсу роботи позашкільних навчальних закладів області»
8 квіт. 2014

Фестиваль дружин юних пожежних

2 квітня 2014 року у районному Будинку культури відбувся районний етап Фестивалю дружин юних пожежних.
7 квіт. 2014

Мрії збуваються

2 квітня 2014 року відділом освіти Олександрійської райдержадміністрації було організовано й проведено акцію для 73 дітей пільгових категорій , які стали учасниками Міжнародного благодійного соціального проекту «Мрії збуваються».
3 квіт. 2014

Конкурс з англійської мови

THE NATIONAL ENGLISH ESSAY WRITING COMPETITION
31 бер. 2014

ВІТАЄМО переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук України!

Відповідно до наказу Директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 04 березня 2014 року № 96

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

ВІТАЄМО переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
31 бер. 2014

Фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт»

«Козацький гарт»
24 бер. 2014

Крок до зірок

21 березня в приміщенні районного Будинку культури відбувся фестиваль - конкурс «Крок до зірок », організований Центром дитячої та юнацької творчості Олександрійського району. Мета конкурсу – пошук, відбір та підтримка обдарованих дітей Олександрійщини.