Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

8 лист. 2013

Про проведення педагогічної практики для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури

6 листопада 2013 року на базі Новопразького НВК та Новопразької ЗШ І-ІІІ ступенів №2 була проведена педагогічна практика для слухачів курсів підвищення кваліфікації учителів української мови та літератури з проблеми: «Інформаційно-комунікаційні технології на уроках української мови та літератури» на базі Олександрійського району.
7 лист. 2013

Відбувся фестиваль національних меншин «Олександрійщина в променях дружби»

У рамках виконання в районі завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин, 6 листопада 2013 року у приміщенні районного Будинку культури відбувся фестиваль національних меншин «Олександрійщина в променях дружби».
6 лист. 2013

Запрошуємо до участі у фотоконкурсі "Барви осені"

"Барви осені"
6 лист. 2013

Матеріали відправлення результатів моніторингу якості загальної середньої освіти

ІНСТРУКЦІЯ ЗІ ЗБОРУ ТА ВІДПРАВКИ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОВЕДЕННЯ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
5 лист. 2013

Відбувся міжрайонний педагогічний міст-семінар педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів

30 жовтня 2013 року відбувся міжрайонний педагогічний міст-семінар педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів Добровеличківського району та Олександрійського району Кіровоградської області.
5 лист. 2013

Кращого нема нічого в світі, Як в походи з друзями ходити!

Школярі загальноосвітніх навчальних закладів району вже вкотре вирушили по давно прокладеному маршруту до історичних місць Національного історико-культурного заповідника «Чигирин».
1 лист. 2013

Про участь у другому етапі Національного проекту «Відкритий світ»

Національний проект «Відкритий світ» в рамках реалізації ІІ етапу оголошує КОНКУРС «2000 ШКІЛ».
1 лист. 2013

Проведено виїзну нараду директорів загальноосвітніх навчальних закладів району

30 жовтня 2013 року на базі Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено виїзну нараду директорів загальноосвітніх навчальних закладів району, на якій були присутні начальник відділу освіти, молоді та спорту О.Коріненко, головний спеціаліст С.Михайленко, завідувач райметодкабінету Т.Мартюшина, методисти Н.Ляшко, І.Федоренко, директори загальноосвітніх навчальних закладів. Було розглянуто низку важливих питань, що стосуються роботи освітянської галузі.
1 лист. 2013

Дорогу здолає той, хто йде

Мудрець говорив: "Чим більше знаєш, тим більше можеш". Із цим твердженням погодяться лікарі, і водії, й інженери, та, мабуть, найактуальніше воно саме для користувачів персональних комп'ютерів, адже чим глибші знання з основ інформатики, тим ширше коло завдань вони можуть розв'язати. Кожен користувач комп'ютера хоча б раз у житті хотів перевірити свої знання в галузі інформатики, порівняти свої знання та вміння зі знаннями та вміннями інших людей.
30 жовт. 2013

Засідання РПД

30 жовтня 2013 року в дитячій бібліотеці імені Ю.Гагаріна районний парламент дітей зібрався на чергове засідання.