Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

20 лют. 2014

Презентація діяльності Червонокам’янського дошкільного навчального закладу

14 лютого 2014 року під головуванням начальника відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації Коріненко Ольги Анатоліївни, вперше відбулась презентація діяльності Червонокам’янського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) "Малятко" Олександрійського району Кіровоградської області (завідувач Шаповал Л. В.) в рамках державної атестації навчальних закладів.
18 лют. 2014

Історико-краєзнавча конференція «Кіровоградська область. 75 років історії»

17 лютого в актовій залі відділу освіти відбулася історико-краєзнавча конференція «Кіровоградська область. 75 років історії» присвячена 75-річчю утворення Кіровоградської області. Співорганізатором заходу виступив відділ культури і туризму.
18 лют. 2014

Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу для проходження військової служби за контрактом
17 лют. 2014

«Відлуння Афганістану»

Саме під такою назвою в Новопразькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбулося свято-зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані, на яке були запрошені ветерани афганської війни (загалом 18 воїнів-інтернаціоналістів).
14 лют. 2014

Інтелектуальна ліга

Чемпіонат «Інтелектуальна ліга», який вже вкотре проходить в Олександрійському районі, можна сміливо назвати традиційним.
13 лют. 2014

Атестація Червонокам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Атестація – основна форма державного контролю, спрямована на визначення ефективності роботи загальноосвітнього навчального закладу відповідно до державних стандартів, результативності навчально-виховного процесу, аналізу потенційних можливостей навчального закладу та ступеня їх реалізації.
13 лют. 2014

Вітаємо! Так тримати!

8-9 лютого Терпсіхора була прихильною до вихованців хореографічних колективів «Діти сонця» та «Танців плюс» (керівник Данасієнко С.В.), які взяли участь у ІV чемпіонаті України серед танцювальних колективів, що проходив у м. Києві.
12 лют. 2014

Відбувся IV Чемпіонат України серед танцювальних колективів

З метою підтримки талановитих творчих людей, створення умов для їх самореалізації, розвитку нових напрямків у сучасному мистецтві, 8 лютого 2014 року в м.Києві, у Центрі культури і мистецтв Національного авіаційного університету відбувся IV Чемпіонат України серед танцювальних колективів.
11 лют. 2014

Міськрайонні змагання з тенісу настільного

8 лютого 2014 року в місті Олександрія відбулися міськрайонні змагання з тенісу настільного серед працівників закладів та установ освіти.
7 лют. 2014

Разом – заради добра

Є в українській мові таке поняття як благодійник, добродійник. Так називають тих, хто робить добро, надає безкорисливу підтримку у вигляді матеріальної, фінансової та іншої допомоги.