Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

7 квіт. 2014

Мрії збуваються

2 квітня 2014 року відділом освіти Олександрійської райдержадміністрації було організовано й проведено акцію для 73 дітей пільгових категорій , які стали учасниками Міжнародного благодійного соціального проекту «Мрії збуваються».
3 квіт. 2014

Конкурс з англійської мови

THE NATIONAL ENGLISH ESSAY WRITING COMPETITION
31 бер. 2014

ВІТАЄМО переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук України!

Відповідно до наказу Директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 04 березня 2014 року № 96

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

ВІТАЄМО переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін
31 бер. 2014

Фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт»

«Козацький гарт»
24 бер. 2014

Крок до зірок

21 березня в приміщенні районного Будинку культури відбувся фестиваль - конкурс «Крок до зірок », організований Центром дитячої та юнацької творчості Олександрійського району. Мета конкурсу – пошук, відбір та підтримка обдарованих дітей Олександрійщини.

Педагогічний світанок – 2014

14 березня 2014 року у відділі освіти відбулось районне свято утвердження молодого вчителя «Педагогічний світанок – 2014». Цьогоріч лейтмотивом традиційного районного свята утвердження молодого вчителя стало 200-річчя з дня народження геніальної постаті нашої держави Т.Г.Шевченка та 75-річчя Кіровоградської області.

УВАГА!!!

Засідання творчої групи вчителів основ здоров'я переноситься з 20.0302014 року.
19 бер. 2014

Змінено форму подання інформації про довкілля

Надавати інформацію щотижня по вівторкам
14 бер. 2014

Районний конкурс екологічних агітбригад

13 березня у районному Будинку культури відбувся конкурс екологічних агітбригад, в якому взяли участь 8 команд загальноосвітніх навчальних закладів Олександрійського району. Тематика Конкурсу 2014 року - «Збереження первоцвітів і ранньоквітучих рослин України».