Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

11 серп. 2017

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора Червонокам’янського НВО

29 черв. 2017

Учні Войнівської школи – учасники «EcoSchool – 2017: Sustainable development».

«EcoSchool – 2017: Sustainable development».
27 черв. 2017

По праці копіткій і шана привселюдна

Вітаємо із заслуженою нагородою - Почесною Грамотою районної державної адміністрації та районної ради - Коломойця Дмитра Івановича, керівника вокального гуртка центру дитячої та юнацької творчості!
27 черв. 2017

Перемога юних туристів-краєзнавців

Команда «Мандрівники» посіла ІІІ місце в Обласному зльоті туристів-краєзнавців
22 черв. 2017

Табір "Патріот" відкриває Дніпро

21 червня, на передодні Дня молоді, учні з 4 районів Кіровоградської області: Олександрійського, Знам’янського, Петрівського, Новгородківського мали змогу провести цікаво та безкоштовно час у м. Дніпрі.
19 черв. 2017

Окрилені Україною у Рівному

Протягом 14-16 червня 2017 року на Рівнещині головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту облдержадміністрації Владислав Волошин та головний спеціаліст відділу освіти Світлана Михайленко взяли участь у триденному Всеукраїнському тренінгу "Окрилені Україною".

Ми на V Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних зоологів

Із 07 до 09 червня 2017 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно із Закарпатським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведено V Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів в місті Ужгород, в якому взяла участь команда Кіровоградської області.

Молодіжні лідери з Корпусу Миру США

Волонтери Корпусу Миру США в Україні долучилися до роботи в мовно – профільному таборі «Smile»
13 черв. 2017

В об’єктиві натураліста – фестиваль та конкурс, успішні для добронадіївського школяра

Природа, як і будь-яка інша органічна середовище знаходиться в постійному розвитку та русі.
9 черв. 2017

Джура

Ми – нащадки славних козаків! Бережем минулу славу - Славу прадідів своїх. Гей, ви, браття, - хай ми не багаті, Все, що треба, нам дали батьки. Є в нас воля, жде щаслива доля, Ми - нащадки славних козаків!