Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

22 січ. 2019

І обнялися береги одного, вічного народу

День Соборності та Свободи України – свято торжества єдності нації. Історія Української держави сповнена незабутніми сторінками минулого, пам’ять про які додає нам віри у непереможний дух та силу українського народу, виховує відчуття гордості та поваги до своєї країни.
22 січ. 2019

Вітання

Лунає пісня солов'їна, і вітер віє степовий. Моя Соборна Україна - одна на всіх, як оберіг!
21 січ. 2019

Вітаємо переможців обласної новорічно-різдвяної виставки

18 грудня 2018 року Кіровоградським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді проведено новорічно-різдвяну виставку, на якій свої роботи представили позашкільники Олександрійського району.
18 січ. 2019

Під вітрилами творчості

18 січня на базі Олександрійського РЦДЮТ відбувся семінар керівників гуртків центру дитячої та юнацької творчості.
17 січ. 2019

ЗУСТРІЧ З АВТОРОМ ПІДРУЧНИКІВ

16 січня 2019 року на фізико-математичному факультеті Центральноукраїнського ДПУ імені Володимира Винниченка відбулася зустріч з автором підручників з математики Олександром Істером.
14 січ. 2019

Вітаємо з перемогою

10 січня 2019 року відбувся обласний фінал Національного чемпіонату з усного рахунку Прангліміне-2019
11 січ. 2019