Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

6 квіт. 2017

Хай дитина знає кожна – жартувать з вогнем не можна!

31 березня на базі районного будинку культури пройшов міськрайонний етап фестивалю дружин юних пожежних.
5 квіт. 2017

Євроклуб «Пульс» на пульсі часу

Надзвичайно цікавими і змістовними були весняні канікули в учнів 11 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ступенів, членів Євроклубу «Пульс» Семенової Анастасії, Семергія Богдана, Большакової Анни, Возіяна Даніїла. Протягом трьох днів, з 28 по 30 березня 2017 року, євроклубівці брали участь в роботі ХVІІ відкритої регіональної конференції старшокласників «Модель ООН. Україна. Кривий Ріг, 2017», що традиційно проходила на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 68.
3 квіт. 2017

Крок у мистецтво

29 березня відбувся Фестиваль-конкурс «Крок до зірок»
1 квіт. 2017

Табір "Патріот" у Львові

з 29 по 30 березня 2017 року Табір "Патріот" продовжив свою роботу весняних канікулах у Львові. Під час туру учні мали змогу відвідати замки Львова, а саме: Олеський замок, Підгорецький замок, Золочівський замок. Не менше захоплення викликало відвідання вежі Ратуші, на якій весь Львів, як на долоні. Проведено екскурсію по середньовічній частині Львова. Ще одна можливість дізнатися про історичні пам’ятки України більше.
30 бер. 2017

З перемогою, Бутівський НВК!

Колектив Бутівського НВК взяв участь у проекті «Go Camps 2017» у рамках співпраці з громадською організацією «Глобал Офіс»
29 бер. 2017

Робототехніка – освіта для юних творців майбутнього

Про роботу гуртківців "Основи робототехніки" Новопразького НВК
29 бер. 2017

Школа педагогічної майстерності вчителів математики

28 березня 2017 року відбулося засідання Школи педагогічної майстерності вчителів математики.
28 бер. 2017

Конкурс екскурсоводів “Край, в якому я живу”

Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді щойно було проведено II тур Першого Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів
27 бер. 2017

«Світлячок» зустрічав гостей

24 березня у Приютівському ДНЗ «Світлячок» пройшло районне методичне об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів району
27 бер. 2017

Різнопланова сесія юних парламентарів

Сучасні діти зростають в середовищі, де комп’ютер така ж звична і буденна річ, як електричне освітлення, автомобілі, телевізори або мобільні телефони. Це добре чи погано?