Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

22 лист. 2013

Було представлено більше ста робіт найрізноманітнішої тематики вихованців центру та Новопразького Будинку дитячої та юнацької творчості

Важливу роль у вихованні підростаючого покоління відіграє позашкільна освіта, яка на сьогодні є чи не єдиною формою, де дитина може реалізуватися у творчості. До того ж, позашкільні заклади нерідко відволікають підлітків від негативного впливу вулиці. Один із напрямків ініціатив Президента України передбачає кожній дитині можливості для розвитку творчих здібностей. І тут важливо не тільки виявити дитячий талант, а й підтримати дитину, створити умови для її творчого розвитку.
22 лист. 2013

Обласний етап ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського та гала-концерт «Країна танців»

15 листопада 2013 року у залі Кіровоградської обласної філармонії відбулося грандіозне за своїми масштабами культурне дійство - обласний етап ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського та гала-концерт «Країна танців», метою яких є збереження і розвиток народних традицій хореографії, збагачення професійного і аматорського мистецтва, підвищення художнього рівня балетмейстерських постановок, активізація організаційно-творчої та пошукової роботи фольклорних експедицій, фіксація скарбів танцювального мистецтва України.
19 лист. 2013

Андрій Ніколаєнко високо оцінив позашкільну і гурткову роботу на Олександрійщині

18 листопада, під час візиту на територію району, голова ОДА Андрій Ніколаєнко побував у навчальних закладах селища Нова Прага: навчально-виховному комплексі та спеціальній школі-інтернаті. Очільник Олександрійського району Віталій Згама та місцеві освітяни гідно презентували свою роботу у напрямку охоплення дітей позашкільним навчанням та створенню умов для їхнього творчого розвитку.
11 лист. 2013

Про Всеукраїнський осінній колоквіум школярів «Космос. Людина. Духовність»

Щорічно восени на базі Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходить традиційний Всеукраїнський осінній колоквіум школярів „Космос. Людина. Духовність.” Перший Всеукраїнський колоквіум був ініційований Міністерством освіти і науки України восени 1997 року. З того часу його проводять з метою створення сприятливих умов для інтелектуального, духовного та творчого розвитку учнівської молоді, задоволення її освітніх потреб, інтересів та схильностей до науково-експериментальної, дослідницької, техніко-конструкторської, художньої та інших видів позашкільної діяльності.
8 лист. 2013

Про проведення педагогічної практики для слухачів курсів підвищення кваліфікації вчителів української мови та літератури

6 листопада 2013 року на базі Новопразького НВК та Новопразької ЗШ І-ІІІ ступенів №2 була проведена педагогічна практика для слухачів курсів підвищення кваліфікації учителів української мови та літератури з проблеми: «Інформаційно-комунікаційні технології на уроках української мови та літератури» на базі Олександрійського району.
7 лист. 2013

Відбувся фестиваль національних меншин «Олександрійщина в променях дружби»

У рамках виконання в районі завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин, 6 листопада 2013 року у приміщенні районного Будинку культури відбувся фестиваль національних меншин «Олександрійщина в променях дружби».
6 лист. 2013

Запрошуємо до участі у фотоконкурсі "Барви осені"

"Барви осені"
6 лист. 2013

Матеріали відправлення результатів моніторингу якості загальної середньої освіти

ІНСТРУКЦІЯ ЗІ ЗБОРУ ТА ВІДПРАВКИ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОВЕДЕННЯ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
5 лист. 2013

Відбувся міжрайонний педагогічний міст-семінар педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів

30 жовтня 2013 року відбувся міжрайонний педагогічний міст-семінар педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів Добровеличківського району та Олександрійського району Кіровоградської області.
5 лист. 2013

Кращого нема нічого в світі, Як в походи з друзями ходити!

Школярі загальноосвітніх навчальних закладів району вже вкотре вирушили по давно прокладеному маршруту до історичних місць Національного історико-культурного заповідника «Чигирин».