Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

26 трав. 2014

Святкуванняі Дня Європи

Олександрійщина - оспіваний край Двері гостинно для всіх відчиняє! Дня Європи славний фестиваль Дружбою щирих друзів єднає!
7 трав. 2014

Сесія районного парламенту дітей

30 делегатів учнівських парламентів з усіх шкіл району зібралися на чергове засідання районного парламенту дітей, яке відбулося у залі засідань РДА. Програма сесії була доволі насиченою.
30 квіт. 2014

Залік щодо знань санітарно-гігієнічних правил утримання дошкільних установ

25.04.2014 р. в актовій залі відділу освіти райдержадміністрації було не до жартів… Адже цього дня вихователі дошкільних навчальних закладів району здавали залік щодо знань санітарно-гігієнічних правил утримання дошкільних установ.
25 квіт. 2014

Ф.Оксанич: погляд через роки

Олександрійська земля протягом свого історичного часу виховала немало відомих діячів науки, освіти, медицини, культури. І серед них - Оксанич Федір Федорович - заслужений учитель України, краєзнавець, якому 22 квітня 2014 року педагогічна громадськість району відзначала 100-річчя від дня народження.
24 квіт. 2014

«Колобок» зустрічав гостей

Сонячного, весняного дня 23 квітня Головківський ДНЗ «Колобок» радо зустрічав гостей, щоб презентувати досягнення своїх вихованців та педпрацівників у рамках районного методичного об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів району.
22 квіт. 2014

Відбулась презентація діяльності Улянівського дошкільного навчального закладу "Берізка"

Дитинство – найважливіший період людського життя. І від того, як пройшло дитинство, хто вів дитину за руку в дитячі роки, що увійшло в його розум та серце із навколишнього світу, залежить якою людиною стане сьогоднішній малюк…..
22 квіт. 2014

Відбулося засідання районного методичного обʹєднання вчителів початкових класів

Відбулося засідання районного методичного обʹєднання вчителів початкових класів на базі Цукрозаводського навчально-виховного комплексу.
22 квіт. 2014

18 квітня 2014 року гостинно відкрив двері для учасників районного семінару вчителів початкових класів Шарівський навчально-виховний комплекс

Присутні на семінарі мали змогу побачити на практиці як відбувається реалізація Державного стандарту початкової загальної освіти.
16 квіт. 2014

Атестація Улянівської ЗШ І-ІІІ ступенів розпочалася

Відповідно до перспективного плану атестації, плану роботи відділу освіти на 2014 рік з 14 квітня розпочато атестаційну експертизу Улянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
14 квіт. 2014

Очний тур огляду-конкурсу

На виконання наказів Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 29 березня 2013 року № 93 «Про проведення V обласного огляду-конкурсу роботи позашкільних навчальних закладів області»