Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

20 вер. 2013

Позашкільна освіта у полі зору районної влади

«Забезпечуючи якісні умови життя мешканців кожного населеного пункту району та реалізуючи соціальні ініціативи Президента України, районна влада всіляко підтримує роботу позашкільних закладів для дітей і сприяє розвитку їхніх творчих здібностей», - на цьому наголосив голова Олександрійської райдержадміністрації Віталій ЗГАМА, виступаючи на Дні відкритих дверей у Новопразькому будинку дитячої та юнацької творчості. Він нагадав присутнім, що 2013 рік проголошений Президентом Роком дитячої творчості. «Сьогодення – це час освітніх реформ, започаткованих Президентом України, які полягають в переорієнтації освіти на виховання людини, а людина має бути всебічно розвиненою. Тому бажаю вам і надалі удосконалювати свої таланти та займатися улюбленою справою», - зауважив очільник району.
19 вер. 2013

Гідні продовжувачі справи В. Сухомлинського

Освітяни Олександрійського району – гідні продовжувачі справи видатного педагога-земляка Василя Олександровича Сухомлинського. Тому й не випадково 18 вересня 2013 року на базі Недогарського навчально-виховного комплексу, який є опорним закладом з впровадження педагогічної спадщини великого педагога, проведено заняття обласної творчої лабораторії керівників опорних шкіл з проблеми: «Творча трансформація ідей В.О.Сухомлинського у практичну діяльність керівника школи».
12 вер. 2013

Ветерани та юні спортсмени відзначили свято фізичної сили і спортивного духу

З метою популяризації в районі здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, з метою всебічного розвитку кожної дитини та з нагоди Дня фізичної культури та спорту на території Новопразького НВК відбулося справжнє, емоційно насичене і цікаве свято фізичної сили і спортивного духу.
9 вер. 2013

Свято мови та народних традицій у Бутівському НВК

Минулого тижня педколектив Бутівського НВК на чолі з директором закладу Василем ДМИТРЕНКОМ та учні школи провели свято українських традицій та рідної мови.
30 серп. 2013

Свято Першого дзвоника

Шановні вчителі, учні, батьки!
30 серп. 2013

Серпнева конференція педагогічних працівників району

29 серпня у районному Будинку культури відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників Олександрійського району, в якій взяли участь заступник голови районної державної адміністрації О.Анісімова-Шило, начальник відділу освіти, молоді та спорту О.Коріненко, директори шкіл та їх заступники, завідувачі дошкільних навчальних закладів, голови первинних профспілкових організацій, голови сільських рад, представники ЗМІ.
23 серп. 2013

День незалежності, день прапора

Відділ освіти, молоді та спорту Олександрійської райдержадміністрації та районна організація профспілки працівників освіти і науки щиро вітають вас з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності – святами, які взаємно зливаються в одне: символ державності, самостійності та суверенності.