Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

4 бер. 2014

200-річний ювілей Кобзаря обєднав географів, словесників та істориків Олександрійського району

28 лютого на базі Новопразького НВК відбулося засідання районної творчої групи вчителів географії та української мови і літератури «Роль географічного і літературного краєзнавства в процесі вивчення рідного краю», присвячене 200-річчю від дня народження великого українського поета Т.Г. Шевченка. Учні і вчителі провели віртуальну екскурсію «Стежками рідного селища», познайомивши присутніх із визначними місцями та історією виникнення селища Нова Прага.
4 бер. 2014

Перемога наших тенісистів

3 березня 2014 року в місті Олександрія відбулися зональні змагання з тенісу настільного серед чотирьох команд Кіровоградської області. Олександрійський район представляла команда Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів.
3 бер. 2014

Олімпійське лелеченя продовжує політ.

1 березня 2014 року в місті Олександрія відбулися зональні змагання обласного спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».
1 бер. 2014

Засідання методичного об'єднання вчителів математики району

25 лютого 2014 року відбулося засідання методичного об'єднання вчителів математики району.
28 лют. 2014

ЛІДЕР - ЗНАЧИТЬ, ПЕРШИЙ

Днями лідери учнівського самоврядування та волонтери Олександрійського району провели виїзне засідання. Цього разу на базі Недогарського навчально-виховного комплексу. Із хлібом-сіллю зустріли господарі молодіжну делегацію навчальних закладів району.
20 лют. 2014

Презентація діяльності Червонокам’янського дошкільного навчального закладу

14 лютого 2014 року під головуванням начальника відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації Коріненко Ольги Анатоліївни, вперше відбулась презентація діяльності Червонокам’янського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) "Малятко" Олександрійського району Кіровоградської області (завідувач Шаповал Л. В.) в рамках державної атестації навчальних закладів.
18 лют. 2014

Історико-краєзнавча конференція «Кіровоградська область. 75 років історії»

17 лютого в актовій залі відділу освіти відбулася історико-краєзнавча конференція «Кіровоградська область. 75 років історії» присвячена 75-річчю утворення Кіровоградської області. Співорганізатором заходу виступив відділ культури і туризму.
18 лют. 2014

Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу для проходження військової служби за контрактом
17 лют. 2014

«Відлуння Афганістану»

Саме під такою назвою в Новопразькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбулося свято-зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані, на яке були запрошені ветерани афганської війни (загалом 18 воїнів-інтернаціоналістів).
14 лют. 2014

Інтелектуальна ліга

Чемпіонат «Інтелектуальна ліга», який вже вкотре проходить в Олександрійському районі, можна сміливо назвати традиційним.