Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

28 лип. 2014

Обдаровані діти - інтелектуальний потенціал держави

Інформаційне повідомлення
23 лип. 2014

Літня школа англійської мови

В Щасливській школі ІІ-ІІ ступенів успішно завершилося проведення щорічної літньої школи англійської мови
19 черв. 2014

ІНСТРУКЦІЯ щодо заповнення форми державного статистичного спостереження № 1-от

ІНСТРУКЦІЯ щодо заповнення форми державного статистичного спостереження
18 черв. 2014

Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад

Відповідно до листа департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації від 05.06.2014 року
18 черв. 2014

ЛІТНЯ ШКОЛА - ШКОЛА МИСТЕЦТВА ЖИТИ

На минулому тижні Літня школа лідерів і волонтерів Олександрійського району мандрувала «Шляхами рідного краю» за маршрутом, розробленим Центром дитячої та юнацької творчості. Відправною точкою став залізничний вокзал Олександрії як символ необмеженості шляху пізнання і вдосконалення, виражений у нескінченності залізничних колій.
11 черв. 2014

Про передплату районної газети «Сільський вісник»

Відділ освіти райдержадміністрації просить провести роз’яснювальну роботу у підпорядкованих Вам загальноосвітніх навчальних закладах щодо передплати районної газети «Сільський вісник».
6 черв. 2014

Перлини Олександрійщини

Щороку на початку літа, 1-го червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Саме в своїх нащадках ми хочемо бачити здійснення власних мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край. Це одне з найстаріших міжнародних свят.
4 черв. 2014

Порівняльна таблиця до проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)"

3 черв. 2014

Моє педагогічне кредо: від «Стартів надій » до олімпійських медалей

31 травня команда Олександрійського району (19 спортсменів), із них 17 учнів, керівник команди вчитель фізичної культури Зайченко С.І., вчитель географії та біології Шевцов А. О. Куколівського НВК , брали участь у ХХІХ Всеукраїнському пробігу в м. Жовті Води присвяченого МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ.
2 черв. 2014

Золоті медалісти і срібні, В добру путь вам і в добрий час!

30 травня 2014 року в районному Будинку культури відбулося щорічне районне Свято нагородження золотими і срібними медалями випускників.