Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

6 лют. 2018

Understanding of the 21st century skills

Відбулося тренінгове заняття для вчителів англійської мови
5 лют. 2018

Вчимося жити разом

01 – 02 лютого 2018 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» відбулася нарада-семінар з питань адвокації, планування, упровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом» за участю працівників освіти Кіровоградської області, відповідальних за викладання предмета «Основи здоров’я» й впровадження превентивних здоров’язбережних проектів.
1 лют. 2018

Вітаємо переможців олімпіад!

Вітання
1 лют. 2018

Література – вічна!

З метою підвищення інформаційної культури й професійної ІКТ компетентності вчителів 30 січня 2018 року в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося засідання творчої групи вчителів зарубіжної літератури (керівник групи Сідельник О.М.- вчитель Новопразького НВО).
30 січ. 2018

Як білий сніг на чорнозем упали Крути…

Крути! Крути! Мужність і посвята, вірність, що міцніша понад смерть. Крути! Крути! Горда і завзята кличе пісня і веде вперед!
29 січ. 2018

Лідер і керівник

Поняття "лідер" і "керівник" мають багато спільного
22 січ. 2018

Вітаємо переможців районного конкурсу!

Підведено підсумки районного конкурсу "Кращий актор новорічного свята"
22 січ. 2018

«Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

Учні Протопопівської та Користівської шкіл взяли участь у "круглому столі" з нагоди Дня Соборності України
12 січ. 2018

PATRIOT FEST Разом. Креативно. Результативно

11 січня 2018 року відбувся молодіжний форум «PATRIOT FEST Разом. Креативно. Результативно». (Об’єднаємось, бо ми того варті).
11 січ. 2018

Допомагаємо учням готуватися до ЗНО

10 січня 2018 року відбулося засідання творчої групи вчителів математики, які викладають у 11 класах «Готуємося до ЗНО».