Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

8 лют. 2019

ГОТУЄМОСЯ ДО ЗНО-2019

Вчителі математики району створюють навчально-методичне забезпечення підготовки учнів до ЗНО
6 лют. 2019

Семінар-нарада керівників закладів дошкільної освіти району

06 лютого 2019 року в актовому залі відділу освіти райдержадміністрації відбулася семінар-нарада із керівниками закладів дошкільної освіти району
6 лют. 2019

Турнір юних істориків

Відповідно до наказу КУ «Олександрійський районний центр із обслуговування закладів освіти» від 24.01.2019 року №23 та з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді 6 лютого на базі аграрного коледжу Білоцерківського Національного аграрного університету відбувся районний етап ХХІ Всеукраїнського турніру юних істориків.
5 лют. 2019

Реєстрація – важлива передумова для успішного складання ЗНО

5 лютого стартувала реєстрація на ЗНО-2019
1 лют. 2019

Вітаємо вчителя початкових класів Войнівської ЗШ І-ІІІст. Бабку Світлану Володимирівну, яка стала лауреатом фінального етапу другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінаціїї «Вчитель інклюзивного класу»
29 січ. 2019

Над Крутами – вічність у сурми сурмить…

Влучно кажуть: «Хто не знає свого минулого, не вартий свого майбутнього». І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається на землі своїм минулим. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну.
25 січ. 2019

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ

25 січня у Києві відбулася Всеукраїнська звітна конференція з інклюзивної освіти під керівництвом першої леді країни Марини Порошенко за участі Президента України Петра Порошенка.
25 січ. 2019

Комунікативна спрямованість сучасного уроку іноземної мови

25 січня 2019 року відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови
23 січ. 2019

Створення інклюзивного освітнього середовища в закладах освіти Олександрійщини

22 січня 2019 року на базі Войнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з метою підвищення фахового рівня був проведений семінар вчителів, асистентів та практичних психологів Олександрійського району, які надають психолого-педагогічні послуги учням з особливими освітніми потребами в інклюзивних класах з питання «Інклюзивна освіта як освітня інновація» на чолі з методистом комунальної установи "Олександрійський районний центр із обслуговування закладів освіти" Олександрійської районної ради Кіровоградської області Грушею В.В.
23 січ. 2019

Майстер-клас з модуля «Баскетбол» для вчителів фізичної культури