Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

27 квіт. 2017

Акція "Посади дерево миру"

Екологічна акція «Посади дерево миру» стартувала в Олександрійському районі з 15 березня 2017 року.
26 квіт. 2017

Всеукраїнський фестиваль у Кропивницькому

22 роки поспіль на базі обласного центру дитячої та юнацької творчості м. Кропивницького проходить Всеукраїнський фестиваль, присвячений Всесвітньому Дню Землі.
26 квіт. 2017

Добронадіївські школярі на ХІХ Всеукраїнському турнірі юних істориків

Упродовж 18-22 квітня 2017 року в м.Запоріжжі проходив фінальний етап ХІХ Всеукраїнського турніру юних істориків
19 квіт. 2017

Підсумки державної атестації Щасливської ЗШ І-ІІ ступенів

На підставі рішення атестаційної експертної комісії відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації від 7 квітня 2017 року, протокол № 14, наказом по відділу освіти від 19 квітня 2017 року № 160 визнано атестованою зі збереженням статусу, фінансування з місцевого бюджету відповідно до встановлених нормативів Щасливську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Олександрійської районної ради Кіровоградської області за рівнем базової загальної середньої освіти
13 квіт. 2017

Семінар молодих спеціалістів

Навчання молодих спеціалістів відбулося у Куколівському НВК
12 квіт. 2017

Семінар-нарада керівників дошкільних навчальних закладів району

12 квітня березня 2017 року в актовій залі відділу освіти райдержадміністрації відбулася нарада-семінар із керівниками дошкільних навчальних закладів району.
11 квіт. 2017

У Києві проведено тренінг з національно-патріотичного виховання за програмою «З Україною в серці»

Педагоги та методисти пройшли перший етап підготовчого тренінгу із національно-патріотичного виховання

Правова освіта - вимога часу

7 квітня проведено районний огляд-конкурс на кращого знавця основних положень Конституції України

Управлінський діалог

Мііжрайонний семінар керівників навчальних закладів з проблеми «Успішний керівник: мистецтво стратегії і тактики»
10 квіт. 2017

Спорт – здоров’я, сила і краса!

Спорт – невичерпне джерело життя, сили і краси. Спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Сьогодні здоровий спосіб життя стає все більш популярним у нашому суспільстві, і це не просто данина моді, а бажання людей різних поколінь зберегти молодість і здоров'я.