Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

14 бер. 2018

Підготовка вчителів до роботи в умовах Нової української школи

Семінар-тренінг вчителів НУШ проведений у відділі освіти Олександрійської райдержадміністрації
14 бер. 2018

Викладання є мистецтво, а не ремесло – в цьому суть учительської справи

На базі Протопопівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся майстер-клас учителя біології Лопати С.С.
5 бер. 2018

Талант – то крапля здібностей і море праці

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
5 бер. 2018

Інклюзивна освіта: крок за кроком

Відбувся обласний семінар учителів закладів загальної середньої освіти, які навчають учнів з особливими освітніми потребами
28 лют. 2018

Тренінг учителів Нової української школи

Проведена перша настановча та друга очна сесія
27 лют. 2018

«Магічні коди писанок»

Майстер-клас для вчителів трудового навчання
26 лют. 2018

Вчимося по-новому "Нова українська школа - шлях до нової освіти"

Відбулося засідання голів шкільних методичних об'єднань вчителів початкових класів
26 лют. 2018

ПІДСУМКИ ІІ ЕТАПУ МІЖНАРОДНОГО УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКОГО КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ «Здай кров заради життя»

Відповідно до наказу відділу освіти від 28.11.2017 року №238 з 10 грудня 2017 року по 7 лютого 2018 року у закладах освіти Олександрійського району було проведено І етап Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя».
23 лют. 2018

Фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Червона калина»

І це її відразу видає. Вкраїнську пісню з-поміж всіх на світі. Співаєш, слухаєш і розумієш: в ній щось є… просте і особливе, правдиве і величне!
22 лют. 2018

Вітаємо переможців районного конкурсу!

Підведено підсумки районного конкурсу "Кращий актор новорічного свята"