Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

22 трав. 2017

Заняття обласної школи молодого керівника у Цукрозаводському НВК

17 травня на базі Цукрозаводського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» відбулося заняття обласної школи молодого керівника з проблеми "Формування позитивного іміджу навчального закладу в умовах децентралізації управління".
22 трав. 2017

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу «У пошуках літературних талантів»

У місті Новограді-Волинському на Житомирщині відбулося вручення нагород переможцям ІІ Всеукраїнського конкурсу «У пошуках літературних талантів».
19 трав. 2017

Ми - нащадки славних козаків!

На базі Головківського НВК проведено І (районний) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
16 трав. 2017

Олександрійщина святкує День Європи

Фестиваль «Олександрійщина святкує День Європи» 13 травня у районному Будинку культури зібрав делегації учнів та євроклубів Олександрійщини із 17 загальносвітніх навчальних закладів району.
15 трав. 2017

Показовий День Цивільного захисту в Олександрівській школі

12 травня в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся показовий День Цивільного захисту
13 трав. 2017

У пошуках справи, яка дарує натхнення і приносить задоволення

Учні Недогарського НВК відвідали «Місто професій»
13 трав. 2017

Войнівські школярі - переможці конкурсу «Юний гідролог – 2017»

У березні 2017 року Кафедрою гідрології суші Гідрометеорологічного інституту ОДЕКУ в партнерстві з Сектором профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю ОДЕКУ було оголошено проведення Конкурсу «Юний гідролог – 2017».
10 трав. 2017

Всеукраїнський фестиваль «Роботіка - 2017»

06 травня у Палаці спорту «Олімпійський» на Всеукраїнському фестивалі «Роботіка - 2017» у черговий раз зібрались талановиті учні з усієї країни, які цікавляться робототехнікою, лего-конструюванням, створюють проекти з використанням роботів.
4 трав. 2017

Організація оздоровлення дошкільнят влітку 2017 року

3 травня 2017 року в актовій залі відділу освіти райдержадміністрації проведено семінар «Управлінський діалог. Next» для завідувачів дошкільних навчальних закладів району та вихователів дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів.
3 трав. 2017

Історико-краєзнавчий квест у Попельнастому

Відбувся районний історико-краєзнавчий квест «Тут Батьківщини моєї початок», присвячений Міжнародному дню пам'яток і визначних місць