Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

14 бер. 2019

«Нова українська школа – нові підходи до навчання»

13 березня було проведено семінар вчителів початкових класів району в Олександрівській ЗШ І-ІІІ ступенів
12 бер. 2019

Чорнобиль з пам'яті не стерти

З метою формування в учнів почуття гордості за старше покоління, поваги до ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи, виховання свідомих громадян, які пам’ятають свою історію і бережуть навколишню природу, в Олександрійському районі протягом грудня 2018 року - березня 2019 проведено І етап обласного конкурсу "Чорнобиль з пам'яті не стерти"
12 бер. 2019

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНИХ ОЛІМПІАД

Раді повідомити, що шестеро наших учнів зайняли призові місця в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
6 бер. 2019

6 березня 2019 року на базі комунальної установи «Олександрійський районний центр із обслуговування закладів освіти» був проведений майстер-клас для учителів трудового навчання

Педагоги працювали у чотирьох локаціях під керівництвом майстрів
6 бер. 2019

Підсумки конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей"

Протягом грудня 2018 – лютого 2019 року в Олександрійському районі з метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до питань охорони праці проводився конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»
4 бер. 2019

НАЦІОНАЛЬНИЙ ФІНАЛ ПРАНГЛІМІНЕ-2019

1 березня 2019 року в режимі віртуальної відеоконференції відбувся національний етап змагань з усного математичного рахунку Прангліміне в межах реалізації міжнародного проекту «Міксіке в Україні»
4 бер. 2019

Земля - наш спільний дім

ЗУПИНИСЯ, ЛЮДИНО, НА МИТЬ… І ВІДЧУЙ, ЯК ПЛАНЕТІ БОЛИТЬ. ЯК ІЗ СЕРЦЯ КРИК ВИРИНА ЗУПИНИСЯ, ЗЕМЛЯ В НАС ОДНА!
26 лют. 2019

Перші змагання в обласній Спартакіаді серед учнів ЗЗСО у 2019 році

23 лютого 2019 року були проведенні обласні змаганнях з тенісу настільного у с. Мар’янівка Маловисківського району
21 лют. 2019

Фестиваль-конкурс патріотичної пісні "Червона калина"

Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло.. Як крила ангела, злітаючи назад, Небесна сотня в вирій полетіла… І рани їхні вже не їм болять..
21 лют. 2019

Шановні земляки!

Щиро вітаємо вас з Міжнародним днем рідної мови!