Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

9 черв. 2017

Джура

Ми – нащадки славних козаків! Бережем минулу славу - Славу прадідів своїх. Гей, ви, браття, - хай ми не багаті, Все, що треба, нам дали батьки. Є в нас воля, жде щаслива доля, Ми - нащадки славних козаків!
6 черв. 2017

Фестиваль «Дошкільня - 2017» - свято талантів і позитивних емоцій!

2 червня 2017 року відбувся фестиваль «Дошкільня - 2017»
2 черв. 2017

Сучасні підходи до створення предметного середовища: семінар у Щасливському ДНЗ «Тополька»

Сьогодні, як ніколи, актуальною є проблема модернізації освітньої політики взагалі й дошкільної зокрема. На часі приведення навчально-виховного процесу, організації розвивально середовища в кожному дошкільному закладі у повну відповідність державному стандарту. Практичне вирішення завдань сучасної дошкільної освіти потребує ґрунтовної психолого-педагогічної основи для організації освітнього процесу та створення розвивального середовища.

Табір "ПАТРІОТ" об'єднав заклади області

Вперше в Україні за фінансової підтримки ТОВ «УкрАгроКом», ПАТ «Шарівське», ТОВ «Колос» стартував табір цілодобового перебування «ПАТРІОТ» сільськогосподарського напрямку.

Дорога до зірок

Відбулося урочисте відкриття VІ Літньої Астрономічної школи «Сузір’я»

Фестиваль «Перлини Олександрійщини» зібрав талановитих, успішних, активних

На фестивалі «Перлини Олександрійщини» віншували талановитих, обдарованих, успішних школярів району
26 трав. 2017

Зібралась на дзвоник останній весела шкільна дітвора

26 травня 2017 року у більшості навчальних закладів Олександрійського району пролунав Останній дзвоник.
26 трав. 2017

Зі Святом останнього дзвоника!

24 трав. 2017

Відбулася колегія відділу освіти

24 травня 2017 року відбулося засідання колегії відділу освіти Олександрійської районної державної адміністрації
23 трав. 2017