Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

2 лист. 2017

Табір ПАТРІОТ знайомить з професіями та підприємствами

Відділ освіти райдержадміністрації спільно з ГО Молодіжний табір ПАТРІОТ продовжують об’єднувати молодь Олександрійщини з метою її професійної визначеності в майбутньому та дослідження потреб ринку праці на території району.

Семінар-нарада

Відбулася нарада-семінар із керівниками закладів дошкільної освіти району
2 лист. 2017

Соціально-психологічний клімат колективу як індикатор успішності

Відбувся постійно діючий семінар директорів закладів загальної середньої освіти району
30 жовт. 2017

Відбулося засідання методичного об’єднання учителів історії

30 листопада 2017 року у відділі освіти Олександрійської райдержадміністрації відбулося чергове засідання методичного об’єднання учителів історії та правознавства, яке працює над вирішенням методичної проблеми «Компетентнісний підхід до викладання предметів освітньої галузі «Суспільствознавство» в процесі реалізації Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти» ( керівник – учитель історії Куколівського НВК Флакей Н.М.).
30 жовт. 2017

Засідання ради євроклубів

27 жовтня 2017 році на базі РЦДЮТ відбулося засідання Ради євроклубів закладів освіти Олександрійського району. На засіданні були розглянуті та обговорені заходи, що організовує та проводить Рада євроклубів Кіровоградщини у 2017-2018 н. р, та участь у них шкільних євроклубів району.
25 жовт. 2017

Відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти

23 жовт. 2017

Змагались ерудити

18 жовтня 2017 року в залі районного Будинку культури відбувся районний чемпіонат з інтелектуальних ігор «Брей-Ринг» та «Що?Де?Коли?».
20 жовт. 2017

Співаймо разом!

20 жовтня в районному Будинку культури з метою розвитку вокально-хорового мистецтва, пошуку талановитих дітей району, розвитку їх творчих здібностей та удосконалення виконавської майстерності відбувся традиційний районний конкурс дитячих хорових колективів «Співаймо разом», приурочений Міжнародному дню музики, що відзначається 1 жовтня.
19 жовт. 2017

Команда «Нова Прага» - фіналісти ХІІІ Всеукраїнського турніру юних географів!

13 – 15 жовтня 2017 року на базі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання «Багатопрофільний ліцей – фізико-математична школа – загальноосвітня школа I-III ступенів № 18 – центр дитячої та юнацької творчості «Надія» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» відбувся обласний етап ХІІІ Всеукраїнського турніру юних географів.
19 жовт. 2017

Участь керівників наукових секцій КМАНУМ у роботі освітньої академії «Intel»

Керівники наукових секцій КМАНУМ: Мітленко Лариса Олександрівна, Піскова Світлана Вікторівна та Мірошниченко Олександр Іванович стали учасниками освітньої академії «Intel», яка щорічно проводиться в рамках конкурсу «Intel Techno-Ukraine».