Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

12 жовт. 2018

Вітаємо Вас із Днем захисника України!

З Днем захисника України!
10 жовт. 2018

"Новій українській школі - новий учитель!"

Ознайомлення з системою роботи Валентина Мельника

Змагання юних інтелектуалів Олександрійщини

З метою виявлення творчого потенціалу школярів, популяризації інтелектуальних форм дозвілля серед учнів, створенню нових осередків інтелектуального руху 10 жовтня 2018 року проведено районний чемпіонат інтелектуальних ігор "Брейн-ринг" та "Що?Де?Коли?"
10 жовт. 2018

«Освіта XXI століття: ЗМІНИ В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА»

08.10.2018 року в актовому залі відділу освіти райдержадміністрації в рамках Міжнародного проекту «Освіта XXI століття: ЗМІНИ В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА», відбулося навчання педагогічних працівників закладів освіти, за практичним курсом «Інклюзія в новій українській школі: виклики сьогодення та перспективи».
5 жовт. 2018

Зі святом!

З днем працівників освіти!
4 жовт. 2018

Святкування Дня вчителя

“Вчительська професія, - це людинознавство, постійне, те, що ніколи не припиняється, проникнення у складний духовний світ людини. Чудова риса – постійно відкривати в людині нове, дивуватися новому, бачити людину в процесі її становлення – один із тих корінь, які живлять покликання до педагогічної праці. ” В.О.Сухомлинський
3 жовт. 2018

Семінар-нарада керівників закладів дошкільної освіти району

03 жовтня 2018 року в актовому залі відділу освіти райдержадміністрації відбулася семінар-нарада із керівниками закладів дошкільної освіти району.
2 жовт. 2018

Турнір юних географів виявив кращих

Відповідно до графіка проведення Всеукраїнських учнівських турнірів та олімпіад та конкурсів 2 жовтня 2018 року на базі Олександрійського коледжу БНАУ відбувся районний етап Турніру.
2 жовт. 2018

Сторічний ювілей Сухомлинського крокує Олександрійщиною

28 вересня 2018 року педагогічна спільнота Кіровоградщини, України та світу відзначила 100-річчя від дня народження видатного українського педагога-гуманіста, філософа, письменника, нашого земляка Василя Олександровича Сухомлинського.
26 вер. 2018

Учні району відвідали Міжнародну виставку «АгроЕкспо»

Міжнародна виставка " АгроЕкспо"