Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

20 лист. 2017

Семінар-практикум словесників району

Відбувся семінар-практикум учителів української мови і літератури
20 лист. 2017

ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІСТОРІЇ

РЕЗУЛЬТАТИ

Агро-заняття у Войнівському ДНЗ

На базі Войнівського дошкільного навчального закладу «Веселка» відбулося засідання творчої групи вихователів закладів дошкільної освіти району
14 лист. 2017

Урок добра «Добро в тобі»

Захід, присвячений 100-річчю від дня народження В.О.Сухомлинського, відбувся у Недогарському НВК.
14 лист. 2017

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології та інформатики

Результати
9 лист. 2017

Районне методичне об'єднання вчителів географії

9 листопада у відділі освіти Олександрійської райдержадміністрації відбулося засідання районного методичного об’єднання учителів географії , які працюють над науково-методичною проблемою “Підвищення ефективності і якості природничої освіти шляхом впровадження сучасних форм організації навчальної діяльності учнів».
8 лист. 2017

Людина починається з добра

Продовжуючи багатолітню традицію міжшкільного партнерства 8 листопада у Недогарському НВК відбувся виховний захід приурочений 100-річчю з дня народження В.О.Сухомлинського «Добро в тобі».
7 лист. 2017

Засідання міжпредметного динамічного об'єднання

Відповідно до плану роботи 7 листопада 2017 року на базі Ізмайлівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання міжпредметного динамічного об’єднання учителів історії та географії, яке працює над проблемою «Узагальнення та популяризація авторських підходів до розв’язання методичних проблем та завдань у контексті сучасної освіти».
7 лист. 2017

Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

04 листопада 2017 року розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
6 лист. 2017

Молодіжний працівник

З 31.10 по 02.11.2017 методист ЦДЮТ Балагурова О.В. взяла участь у Базовому тренінгу Програми «Молодіжний працівник», що проходив на базі Центру розвитку національних культур «Єдина родина» у м. Кропивницькому.