Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

10 квіт. 2019

«Розумники» -сучасні рішення для освіти

9 квітня для вчителів початкових класів на базі Користівської ЗШ І-ІІІ ст. було проведено тренінг торговельною маркою «Розумники»
3 квіт. 2019

Фестиваль дружин юних пожежних

3 квітня 2019 року на базі Олександрійського районного будинку культури відбувся міськрайонний етап Фестивалю Дружин юних пожежних.
29 бер. 2019

Виховання в пріоритеті

Інноваційні форми роботи - один із моментів формування виховного середовища Олександрійського району
21 бер. 2019

Команда "БЕРЕЗІЛЬ" з перемогою

Сьогодні світ опинився на порозі екологічної кризи. Проблема екології є однією з найважливіших проблем людства, особливо критичними є стан сьогодення.
21 бер. 2019

ШКОЛА ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

Вимірюй усе доступне вимірюванню та роби доступним ще недоступне
20 бер. 2019

«Крок до зірок»

20 березня в Олександрійському районного будинку культури відбувся районний фестиваль-конкурс дитячої творчості « Крок до зірок» серед учнів старших класів шкіл Олександрійщини
15 бер. 2019

Придбано два шкільних автобуси для учнів району

Методична мозаїка

Технологія формування життєвих навичок повною мірою реалізує компетентнісний підхід як за змістом предмета "Основи здоров'я", так і за методами навчання.
14 бер. 2019

ВІТАЄМО переможця олімпіади для дошкільників «Всеосвіта»

Вітаємо Щербину Дарину, вихованку Войнівського дошкільного навчального закладу «Веселка» за зайняте ІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді для дітей дошкільного віку «Всеосвіта 2018-2019».
14 бер. 2019

Семінар-нарада керівників закладів дошкільної освіти району

13 березня 2019 року в актовій залі комунальної установи «Олександрійський РЦОЗО» відбувся семінар-нарада із керівниками закладів дошкільної освіти району