Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

Крок до зірок

Фестиваль-конкурс «Крок до зірок» щороку проводить районний центр дитячої та юнацької творчості з метою виявлення талановитої, обдарованої учнівської молоді, пропаганди високих досягнень в розвитку національної культури.

ГРОМАДЯНИН-2018

Бути громадянином своєї землі – значить переживати разом з Батьківщиною всі труднощі, значить бути єдиним з народом, спільно вирішувати проблеми, які виникають в твоїй країні.
24 квіт. 2018

Вітаємо Гейко Дар'ю з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Вітання
23 квіт. 2018

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ

План проведення навчально-польових зборів
23 квіт. 2018

Форум дослідників пернатих

Відбулася перша учнівська орнітологічна конференція "Птахи рідного краю"
18 квіт. 2018

Формування виховного середовища закладу освіти – запорука успіху

18 квітня у відділі освіти відбулося засідання постійно діючого семінару заступників директорів з виховної роботи «Технологія розвитку виховного середовища закладу освіти»
17 квіт. 2018

Для дружби немає кордонів!

У Цукрозаводському НВК відбулася щорічна зустріч із німецькими школярами

SCIENTIA VINCES - НАУКОЮ ПЕРЕМОЖЕМО

Команди Олександрійського району на Всеукраїнському фестивалі «ROBOfirst – більше ніж роботи!»
16 квіт. 2018

Чергова сесія районного парламенту дітей

13 квітня на базі Олександрійського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулася сесія районного парламенту дітей. На сесію прибули 22 депутати закладів освіти району

На шляху до НУШ

Відбулося підсумкове заняття проблемної групи вчителів англійської мови (керівник Козел А.Ю., вчитель Шарівського НВК).