Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

29 жовт. 2018

Засідання Школи становлення сучасного вчителя НУШ

29 жовтня відбулося засідання Школи становлення сучасного вчителя НУШ, на якому були присутні вчителі 1 класів району
25 жовт. 2018

Заняття творчої обласної лабораторії керівників

23-24 жовтня 2018 року відбулись заняття обласної творчої лабораторії керівників закладів загальної середньої освіти, які працюють за темою «Проблеми саморозвитку та самореалізації особистості на засадах педагогічної спадщини В.Сухомлинського».
25 жовт. 2018

Зустріч філологів району з відомим мовознавцем та автором підручників Олександром Авраменком.

Учителі української мови і літератури Олександрійського району стали учасниками творчої зустрічі-майстер-класу відомого мовознавця, автора підручників з української мови і літератури Олександра Авраменка.
24 жовт. 2018

Результати конкурсу на посади педагогічних працівників комунального закладу "Інклюзивно-ресурсний центр" Олександрійської районної ради Кіровоградської області Олександрійського району

Конкурсна комісія повідомляє
22 жовт. 2018

Нові перемоги юних науковців

16-19 жовтня у Києві проходили щорічний фестиваль інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018» та конкурс «POLYTECO Україна 2018».
22 жовт. 2018

Засідання районного парламенту дітей

19 жовтня на звітно-виборчу сесію районного Парламенту дітей завітали 28 депутатів, учні районної «Школи лідерів» та «Школи волонтерів».
18 жовт. 2018

ІІ очна сесія вчителів Нової української школи

З 17 по 19 жовтня 2018 року відбулася ІІ очна сесія вчителів початкової школи, які навчатимуть учнів 1-х класів відповідно до Концепції «Нова українська школа».
16 жовт. 2018

Перемога юних географів з Новопразького НВК

12 – 14 жовтня 2018 року на базі комунального закладу “Навчально-виховне об’єднання І-ІІІ ступенів “Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області” відбувся обласний етап ХІV Всеукраїнського турніру юних географів.
13 жовт. 2018

Захисники Кіровоградщини знову з перемогою

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 16 серпня 2018 року №599-р «Про реалізацію у 2018 році національно-патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини»» 11-12 жовтня 2018 року на військовому полігоні в с. Федорівка Кіровоградського району, в межах Первозванівської ОТГ відбувся обласний етап проекту.
12 жовт. 2018

Вітаємо Вас із Днем захисника України!

З Днем захисника України!