Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

7 лют. 2018

Урок фізики в сучасних умовах навчання

Майстер-клас для вчителів фізики
6 лют. 2018

Із славним ювілеєм!

Вітання
6 лют. 2018

Understanding of the 21st century skills

Відбулося тренінгове заняття для вчителів англійської мови
5 лют. 2018

Вчимося жити разом

01 – 02 лютого 2018 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» відбулася нарада-семінар з питань адвокації, планування, упровадження, моніторингу та оцінки заходів проекту «Вчимося жити разом» за участю працівників освіти Кіровоградської області, відповідальних за викладання предмета «Основи здоров’я» й впровадження превентивних здоров’язбережних проектів.
1 лют. 2018

Вітаємо переможців олімпіад!

Вітання
1 лют. 2018

Література – вічна!

З метою підвищення інформаційної культури й професійної ІКТ компетентності вчителів 30 січня 2018 року в Олександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося засідання творчої групи вчителів зарубіжної літератури (керівник групи Сідельник О.М.- вчитель Новопразького НВО).
30 січ. 2018

Як білий сніг на чорнозем упали Крути…

Крути! Крути! Мужність і посвята, вірність, що міцніша понад смерть. Крути! Крути! Горда і завзята кличе пісня і веде вперед!
29 січ. 2018

Лідер і керівник

Поняття "лідер" і "керівник" мають багато спільного
22 січ. 2018

Вітаємо переможців районного конкурсу!

Підведено підсумки районного конкурсу "Кращий актор новорічного свята"
22 січ. 2018

«Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

Учні Протопопівської та Користівської шкіл взяли участь у "круглому столі" з нагоди Дня Соборності України