Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

26 лист. 2018

Щорічний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Родзинка»

23 листопада у районному Будинку культури було проведено щорічний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Родзинка». У ньому взяли участь учні закладів освіти району - учасники шкільної художньої самодіяльності та учні гуртків естетичного профілю закладів позашкільної освіти. Програма фестивалю передбачала виступ у номінаціях: солісти-вокалісти; вокальні ансамблі; вокальні дуети, тріо; хореографія; інструменталісти; художнє читання.

Оголошення про конкурс

Навчаються вчителі англійської мови

22 листопада 2018 року відбулося засідання динамічної групи вчителів англійської мови, які працювали над науково-методичною проблемою «Метод проектів на уроках англійської мови».
23 лист. 2018

«Майбутнє України»

21 листопада 2018 року у м. Київ відбувся фінальний етап ІХ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України». Для слухачів МАН це була чудова нагода презентувати свої науково-технічні розробки і позмагатися за першість в інноваціях. Під час фіналу учасники демонстрували моделі і макети, здійснили стендовий (постерний) захист проектів, відповідаючи на запитання членів журі та гостей виставки. В цьому році виставку відвідала Л.М.Гриневич, міністр освіти і науки України, яка була вражена масштабною підготовкою до конкурсу. Щиро вітаємо з перемогою ученицю 8 класу Новопразького НВК Руду Дар'ю,
23 лист. 2018

НОВИЙ ДОСВІД І ПАРТНЕРСЬКІ ВІДНОСИНИ

21 листопада 2018 року в рамках програми обміну та партнерських відносин Цукрозаводський НВК «ЗШ – І-ІІІ ст. - ЦХЕТУМ» зустрічав делегацію учнів та вчителів з Німеччини. Гостей зустрічали гарним, динамічним виступом учнів закладу у національних костюмах-вишиванках, пригощали смачним короваєм, подарували українські обереги.
21 лист. 2018

Досвід кожного - багатсво всіх

21 листопада 2018 року відбулося засідання міжпредметного динамічного об'єднання, яке працює над проблемою "Узагальнення та популяризація авторських підходів до розв’язання методичних проблем та завдань у контексті сучасної освіти"
20 лист. 2018

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови

Результати
19 лист. 2018

Перемога у спортивно-масовому заході «Cool Games»

19 лист. 2018

Майстер-клас вчителя трудового навчання Федосенко Н.М.

19 листопада відбувся майстер-клас Федосенко Н.М., на якому були присутні 16 вчителів трудового навчання району
19 лист. 2018

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Результати