Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

Команда «Мандрівники» посіла ІІІ місце в Обласному зльоті туристів-краєзнавців
22 черв. 2017

Табір "Патріот" відкриває Дніпро

21 червня, на передодні Дня молоді, учні з 4 районів Кіровоградської області: Олександрійського, Знам’янського, Петрівського, Новгородківського мали змогу провести цікаво та безкоштовно час у м. Дніпрі.
19 черв. 2017

Окрилені Україною у Рівному

Протягом 14-16 червня 2017 року на Рівнещині головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту облдержадміністрації Владислав Волошин та головний спеціаліст відділу освіти Світлана Михайленко взяли участь у триденному Всеукраїнському тренінгу "Окрилені Україною".

Ми на V Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних зоологів

Із 07 до 09 червня 2017 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно із Закарпатським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді проведено V Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів в місті Ужгород, в якому взяла участь команда Кіровоградської області.

Молодіжні лідери з Корпусу Миру США

Волонтери Корпусу Миру США в Україні долучилися до роботи в мовно – профільному таборі «Smile»
13 черв. 2017

В об’єктиві натураліста – фестиваль та конкурс, успішні для добронадіївського школяра

Природа, як і будь-яка інша органічна середовище знаходиться в постійному розвитку та русі.
9 черв. 2017

Джура

Ми – нащадки славних козаків! Бережем минулу славу - Славу прадідів своїх. Гей, ви, браття, - хай ми не багаті, Все, що треба, нам дали батьки. Є в нас воля, жде щаслива доля, Ми - нащадки славних козаків!
6 черв. 2017

Фестиваль «Дошкільня - 2017» - свято талантів і позитивних емоцій!

2 червня 2017 року відбувся фестиваль «Дошкільня - 2017»
2 черв. 2017

Сучасні підходи до створення предметного середовища: семінар у Щасливському ДНЗ «Тополька»

Сьогодні, як ніколи, актуальною є проблема модернізації освітньої політики взагалі й дошкільної зокрема. На часі приведення навчально-виховного процесу, організації розвивально середовища в кожному дошкільному закладі у повну відповідність державному стандарту. Практичне вирішення завдань сучасної дошкільної освіти потребує ґрунтовної психолого-педагогічної основи для організації освітнього процесу та створення розвивального середовища.
2 черв. 2017

Табір "ПАТРІОТ" об'єднав заклади області

Вперше в Україні за фінансової підтримки ТОВ «УкрАгроКом», ПАТ «Шарівське», ТОВ «Колос» стартував табір цілодобового перебування «ПАТРІОТ» сільськогосподарського напрямку.