Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

27 лист. 2017

Молодь – майбутнє України

16-17 листопада 2017 року члени шкільного євроклубу «Глобус» Цукрозаводського НВК Дудник Карина та Клочко Анастасія разом з керівником Руденко Н. І. взяли участь в роботі Всеукраїнського учнівського форуму «Молодь – майбутнє України»( м. Горішні Плавні Полтавської області). Його учасниками були представники 10 регіонів України: Вінниця, Київ, Дніпро, Черкаси, Миколаїв, Боярка, Шостка, Полтава, Чернівці, Херсон, Селидове (Донецька область).
24 лист. 2017

“З присвятою замордованим голодом…”

24 листопада учнівський та педагогічний колективи Користівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років
23 лист. 2017

Thanksgiving Day

У Протопопівській школі започаткували відзначення Дня подяки
22 лист. 2017

«Вчителі англійської мови - агенти змін»

Вчитель Шарівського НВК Козел А.Ю. - переможець конкурсу на участь у Програмі «Вчителі англійської мови - агенти змін».

День Гідності та Свободи у Користівській школі

У Користівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшли заходи під гаслом «Україна – країна гідності та свободи»
21 лист. 2017

Самоврядування дітей та учнівської молоді

17 листопада 2017 року в залі відділу освіти відбулося засідання школи лідерів з теми «Самоврядування дітей та учнівської молоді», в якому взяли участь 24 представники учнівського самоврядування закладів освіти району.
21 лист. 2017

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Результати
21 лист. 2017

«Вчитель – це той, хто постійно вчиться»

20 листопада відбулося засідання районного методичного об'єднання учителів трудового навчання

ЗУСТРІЧ ІЗ ПРАВООХОРОНЦЯМИ

Правоохоронці Кіровоградщини та представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ зустрілися із випускниками закладів загальної середньої освіти району.
20 лист. 2017

Семінар-практикум словесників району

Відбувся семінар-практикум учителів української мови і літератури