Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

15 черв. 2018

З перемогою, дослідники природи!

Куколівські зоологи - переможці VI Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних зоологів
14 черв. 2018

Вітаємо колектив Червонокам’янського ДНЗ «Малятко»!

Результати участі в ІІ етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
14 черв. 2018

Перемога на Всеукраїнському зборі юних екологів

Про XІІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів
1 черв. 2018

Малеча презентувала свої таланти

Серед вихованців дошкільних установ району провели традиційний фестиваль-огляд дитячої творчості «Дошкільня-2018 року»
1 черв. 2018

Фестиваль «Перлини Олександрійщини»

Відбувся фестиваль обдарованих дітей «Перлини Олександрійщини»
31 трав. 2018

Оздоровлення. Цікаво і корисно

Пройшло засідання семінару керівників дошкільних установ
25 трав. 2018

Прощавай, рідна школо моя...

Вітання
21 трав. 2018

Єврофест – 2018

Традиційно, в третю суботу травня, Україна відзначає День Європи. 19 травня у Кропивницькому 40 активних євроклубів з усіх куточків Кіровоградщини на «Єврофесті - 2018» мали можливість поспілкувались з друзями, налагодити дружні та партнерські стосунки, підвести підсумки плідної активної діяльності за цей навчальний рік.
21 трав. 2018

Щоб козацька слава навік не пропала!

Відбувся районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
14 трав. 2018

Олександрійщина відсвяткувала День Європи

Щорічний єврофестиваль "Олександрійщина святкує День Європи" відбувся на базі Цукрозаводського НВК 11 травня. У ньому взяли участь більше 70 учнів із 14 закладів освіти району.