Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

17 квіт. 2018

Для дружби немає кордонів!

У Цукрозаводському НВК відбулася щорічна зустріч із німецькими школярами

SCIENTIA VINCES - НАУКОЮ ПЕРЕМОЖЕМО

Команди Олександрійського району на Всеукраїнському фестивалі «ROBOfirst – більше ніж роботи!»
16 квіт. 2018

Чергова сесія районного парламенту дітей

13 квітня на базі Олександрійського районного центру дитячої та юнацької творчості відбулася сесія районного парламенту дітей. На сесію прибули 22 депутати закладів освіти району

На шляху до НУШ

Відбулося підсумкове заняття проблемної групи вчителів англійської мови (керівник Козел А.Ю., вчитель Шарівського НВК).
16 квіт. 2018

Засідання творчої групи з логіки

В Улянівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання творчої групи, яке провела її керівник - вчитель вищої категорії, старший учитель Метелиця Світлана Іванівна.
13 квіт. 2018

Профорієнтація "Твоє майбутнє в банківській сфері"

В рамках пілотного проекту КАР'ЄРА МРІЇ організовано профорієнтаційну екскурсію до Приват банку. Адміністратор відділення провів змістовну та інформативну зустріч з учнями Користівської, Протопопівської та Недогарської шкіл. Учні дізналися про професійні напрямки і карєру у банківській сфері.
11 квіт. 2018

Літо з GoCamp

Успіх наших закладів освіти у проекті GoCamp
5 квіт. 2018