Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

Конкурсна комісія повідомляє
4 лип. 2018

Оголошення про конкурс

Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації оголошує конкурс на посади керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Олександрійського району:
22 черв. 2018

"Крізь призму століть»

До 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського
19 черв. 2018

Наші славні козаки- "Попельнастівські орли"

Цьогоріч обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри-випробування «Джура» відбувся у Світловодську на базі загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів №2. На змагання з’їхалося чотири сотні школярів з усієї області. Із початком змагань дітей привітав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.
18 черв. 2018

Від ініціативи - до дії разом із табором «Патріот»

Агро-кемп «Патріот» набирає оберти. Під час перебування у таборі учні працюють над розвитком фінансової грамотності та здобувають професійні навички, вчаться розпоряджатися фінансами – патріками.
15 черв. 2018

Розпочав роботу агро-кемп «Патріот» - табір профорієнтаційного спрямування

15 червня на базі Шарівського НВК розпочав роботу агро-кемп «Молодіжний табір «Патріот» профорієнтаційного спрямування, який вже вчетверте зібрав активу молодь, готову до дій. Табір буде працювати протягом семи днів.
15 черв. 2018

З перемогою, дослідники природи!

Куколівські зоологи - переможці VI Всеукраїнського експедиційно-польового збору команд юних зоологів
14 черв. 2018

Вітаємо колектив Червонокам’янського ДНЗ «Малятко»!

Результати участі в ІІ етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти
14 черв. 2018

Перемога на Всеукраїнському зборі юних екологів

Про XІІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних екологів