Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

12 лист. 2019

І етап всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2020" (номінація "ІСТОРІЯ") проведено!

12 листопада 2019 року на базі Олександрійської районної бібліотеки ім.Д.Чижевського відбувся І тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2020" в номінації "Історія"
11 лист. 2019

Результати учнівських олімпіад з історії та екології

9 листопада відбулався ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади юних знавців історії, 10 - з екології.
8 лист. 2019

Майстер-клас для вчителів трудового навчання

08 листопада 2019 року згідно плану роботи проведено засідання творчої групи вчителів трудового навчання. Засідання пройшло плідно та цікаво.
4 лист. 2019

Стартував районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

02 листопада 2019 року стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Участь у Всеукраїнських олімпіадах – це не лише унікальних шанс перевірити свої знання та уміння, показати здібності до наукового пізнання, а й можливість навчатися долати труднощі та ніколи не зупинятися на шляху до мети.
28 жовт. 2019

Районний конкурс дитячих хорових колективів «Співаймо разом»

25 жовтня в районному Будинку культури з метою розвитку вокально-хорового мистецтва, пошуку талановитих дітей району, розвитку їх творчих здібностей та удосконалення виконавської майстерності відбувся традиційний районний конкурс дитячих хорових колективів «Співаймо разом»
18 жовт. 2019

18 жовтня 2019 року відбулося засідання РМО вчителів основ здоров'я

18 жовт. 2019

Сесія районного парламенту дітей

Лейтмотивом виїзної сесії районного парламенту дітей 11 жовтня на базі Олександрівської ЗШ І-ІІІ ст. стали визначні дати цього місяця - День захисника України, день святої Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.
16 жовт. 2019

Квест "Козацькі скарби" у Кропивницькому

14 жовтня учні Добронадіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (директор Єфімов О.В.) стали учасниками відкритого фестивалю-конкурсу
11 жовт. 2019

Вітаємо Вас із Днем захисника України!

10 жовт. 2019

Чемпіонат з інтелектуальних ігор «Брейн-Ринг» та «Що?Де?Коли?»

9 жовтня 2019 року в залі районного Будинку культури відбувся черговий щорічний чемпіонат з інтелектуальних ігор «Брейн-Ринг» та «Що?Де?Коли?».