Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

10 черв. 2019

Очні сесії учителів початкових класів та учителів музичного мистецтва

Очні сесії учителів початкових класів та учителів музичного мистецтва , які навчатимуть учнів 1 класів Нової української школи, проходять на базі Олександрійського колегіуму.
4 черв. 2019

Святкування Дня захисту дітей

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та надії
31 трав. 2019

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаємо вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!
30 трав. 2019

День боротьби з тютюнопалінням

31 травня весь світ і Україна в тому числі, відзначає День боротьби з тютюнопалінням
29 трав. 2019

Очна сесія НУШ для директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи

23-25 червня відбулася очна сесія на базі Новопразького НВК
28 трав. 2019

VII Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів

21-23 травня 2019 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Канівським природним заповідником н6а базі Комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» було проведено VII Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів.
28 трав. 2019

Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника!

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
20 трав. 2019

Районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

А ми заспіваємо, забути не даймо, а ми запам'ятаймо і дітям нагадаймо, що слава козацька жива!
17 трав. 2019

«Педагог в інклюзивному просторі: траєкторія фахової самоактуалізації»

15 травня на базі Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар на тему «Педагог в інклюзивному просторі: траєкторія фахової самоактуалізації»
15 трав. 2019