Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

Матеріали для практичного використання

У школах вшанують жертв геноциду кримських татар

Відео рекомендації до підготовки та участі у Всеукраїнській грі СОКІЛ "ДЖУРА"

П Р О Г Р А М А проведення районного етапу  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") 24-25 травня 2016 року

Україна вшанує 75-ті роковини трагедії Бабиного Яру на державному рівні

Про день пам'яті та примирення

Українські січові стрільці

29 січня 2016 року відзначатиметься 98-а річниця подвигу Героїв Крут

Видання серії «Літопис УПА» для використання під час вивчення історії України та проведення виховних заходів у навчальних закладах країни
частина І          частина ІІ

Навчально-методичні матеріали про Революцію Гідності

Українська звитяга і мужність: Хрестоматія з військово-патріотичного виховання учнівської молоді

Проект "Мови різні - Україна єдина"

Усе подолає в тяжкій боротьбі незламна моя Україна: орієнтовний конспект уроку мужності (7-9 кл.)

Хто він, герой сучасної України? Дискусія на актуальну суспільну тему за матеріалами ЗМІ (10,11 клас)

«Виховання патріотизму на уроках української мови та літератури» (ІППО КГУБГ)

Перший урок 2014-2015 н.р. "Україна - єдина країна" (розробки заходів)

Звернення учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції "Патріотичне виховання громадян України – передумова розвитку державності"