Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

Оголошення про конкурс

4 лип. 2018
Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації оголошує конкурс на посади керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Олександрійського району:

на посаду керівника Новопразького навчально-виховного комплексу Олександрійської районної ради Кіровоградської області:

вул. Соборна, 21, селище Нова Прага, 28042;

на посаду керівника Недогарського  навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний  заклад» Олександрійської районної ради Кіровоградської області:

вул. Центральна, 26, с. Недогарки,28033;

Оплата праці: посадовий оклад, відповідно до законодавства.

Участь у конкурсі можуть брати громадяни України, які мають повну вищу освіту та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан, який не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії документи:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

копію документа про повну вищу освіту ;

копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

довідку про відсутність судимості;

мотиваційний лист, складений у довільній формі;

медичні довідки за формами № 122-2\о та № 140\о.

Документи подавати до відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації   з 05 липня       по 02 серпня   2018 року за адресою: м. Олександрія,

вул. 6 Грудня, 25, кабінет № 303 - приймальна. Контактна особа –Михайленко Світлана Леонідівна

Довідки за номером телефону:74039.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану  розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Дату та місце початку конкурсного відбору учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.