Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

Наші славні козаки- "Попельнастівські орли"

19 черв. 2018
Цьогоріч обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри-випробування «Джура» відбувся у Світловодську на базі загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів №2. На змагання з’їхалося чотири сотні школярів з усієї області. Із початком змагань дітей привітав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Олександрійський район представляв рій «Попельнастівські степові орли» (Попельнастівська ЗШ І-ІІІ ступенів), який переміг у районному етапі 17-18 травня,  у наступному складі: Бунін Юрій, Лисан Максим, Отрощенко Антоніна, Гарагуля Станіслав, Свірідов Сергій, Шкуратько Інна, Бачу Альбіна, Шаповал Артем та Овдійчук Андрій.

Протягом п’яти днів команда разом із керівником Овдійчук Н.І. та вчителями Грамою О.В. та Білик Л.Г.проживала в наметовому містечку та проходила випробування за першість у конкурсах і вікторинах. Це і  стройовий вишкіл – індивідуальний та ройовий, і звіт про  виконані добрі справи, і конкурс знавців історії «Відун», і  подолання туристсько-спортивної смуги перешкод, і надання долікарської допомоги з відпрацьовуванням перенесення постраждалого, і демонстрація  вокально-літературно-хореографічних здібностей у конкурсі «Ватра».

Як наголошують організатори, така гра не тільки допомагає хлопцям і дівчатам зануритися в історію українського козацтва, а й ефективно виховує патріотичну свідомість.

18 червня  обласний збір Всеукраїнської дитячо—юнацької військово—патріотичної гри «Джура» завершився. Рій «Попельнастівські степові орли»  зайняли 8 місце із 32 роїв. Саме завдяки своїй витривалості, кмітливості, згуртованості та підтримці адміністрації та колективу  школи, сільського голови О.Волянського наша команда ввійшла до десятки кращих в області.