Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

 

Управління освіти Кіровоградської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови та інформаційних технологій

11 груд. 2017
Результати

         09 та 10 грудня 2017 року відбулися районні олімпіади з англійської мови та інформаційних технологій

 

     

        В олімпіаді з англійської мови

переможцями стали:

І місця –   Гавриленко Давид, учень 8 класу Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів (учитель Починко Т.О.);

              Терещенко Олександра, учениця 9 класу Лікарівського НВК (учитель Терещенко М.О.);

                 Татусько Дар’я, учениця 10 класу Новопразького НВК (учитель Артюхова І.В.);

              Лещенко Оксана, учениця 11 класу Новопразького НВК (учитель Артюхова І.В.);

ІІ місця –  Скворцова Олександра, учениця 9 класу Бутівського НВК (учитель Христонько Л.І.);

                Овдійчук Сильвестр, учень 9 класу Войнівської ЗШ І-ІІІ ступенів (учитель Ярова К.С.);                

ІІІ місця -  Дробаха Максим, учень 9 класу Косівського НВО (Клочко Н.О.);

                  Узунян Владислав, учень 10 класу Шарівського НВК (учитель Козел А.Ю.);

          

       

В олімпіаді з інформаційних технологій

переможцями стали:

І місця –   Слямін М., учень 8 класу Цукрозаводського НВК (учитель Дмитренко Ю.В.);

                Бабкіна М., учениця 9 класу Новопразького НВО (учитель Александрова Ю.М.);

                Кузьмін Д., учень 10 класу Цукрозаводського НВК (учитель Дмитренко Ю.В.);

                Семенько О., учень 11 класу Цукрозаводського НВК (учитель Дмитренко Ю.В.);

ІІ місця –  Лі А., учень 8 класу Цукрозаводського НВК (учитель Дмитренко Ю.В.);

                Горенко С., учениця 9 класу Червонокам’янського НВО (учитель Голобок О.О.);

               Буркацька Д., учениця 10 класу Куколівського НВК (учитель Буркацька Т.П..);

               Голєр В., учень 11 класу Головківського НВК (учитель Щербина А.М.);

ІІІ місця -  Мукусієнко Є., учениця 8 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ступенів (учитель Правий О.В.);

                Тян Е., учень 8 класу Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів (учитель Діденко Ю.Ю.);

                 Дробаха М., учень 9 класу Косівського НВО (Лелека М.М.);

                Курчинська О., учениця аграрного технікуму (учитель Захарчук В.А.);

                Ловарік Б., учень 11 класу Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ступенів (учитель Гавчук К.О.).

       

Вітаємо переможців!