Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

 

Управління освіти Кіровоградської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання та біології

4 груд. 2017
Результати

         02 та 03 грудня 2017 року відбулися районні олімпіади з трудового навчання та біології

           

В олімпіаді з трудового навчання  переможцями стали:

І місця –   Ясинський Назар, учень 8 класу Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ступенів (учитель Федосенко Н.М.);
                 Отрощенко Антоніна, учениця 9 класу Попельнастівської ЗШ І-ІІІ ступенів (учитель Грама О.В.);
                 Коханський Іван, учень 10 класу Червонокам’янського НВО (учитель Марікуца М.А.);
                 Пілявська Маріанна, учениця 11 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ступенів (учитель Пономаренко М.А.);
ІІ місця –  Радченко Анна, учениця 8 класу Цукрозаводського НВК (учитель Панаєдов Д.Г.);
                  Валігура Михайло, учень 9 класу Щасливської ЗШ І-ІІ ступенів (учитель Федосенко Н.М.);
                  Колісник Анжела, учениця 11 класу Добронадіївської ЗШ І-ІІІ ступенів (учитель Федосенко Н.М.);             
ІІІ місце -  Безверха Анастасія, учениця 9 класу Шарівського НВК (учитель Ковальова В.І.);

   

   

В олімпіаді з біології  переможцями стали:

І місця –   Кириленко Дар’я, учениця 8 класу Новопразького НВО (учитель Пишна В.О.);
                Гейко Дар’я, учениця 9 класу Новопразького НВК (учитель Гавінська Н.В.);
                Яковлєва Владислава, учениця 10 класу Цукрозаводського НВК (учитель Сенченко А.М.);
                Лигман Анастасія, учениця 11 класу Олександрівської ЗШ І-ІІІ ступенів (учитель Кандейкіна М.Ю.);
ІІ місця –  Медвєдєв Михайло, учень 8 класу Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів (учитель Лопата С.С.);
                Метка Олена, учениця 9 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ступенів (учитель Здоровенко Л.І.);
                Іванченко Дарія, учениця 10 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ступенів (учитель Здоровенко Л.І.);
                Таратинова Катерина, учениця 11 класу Косівського НВО (учитель Велика Г.М.);
ІІІ місця -  Верескун Анна, учениця 8 класу Андріївської ЗШ І-ІІ ступенів (учитель Гордієнко В.П.);
                 Ільченко Олександра, учениця 9 класу Протопопівської ЗШ І-ІІІ ступенів (учитель Лопата С.С.);
                 Татусько Дар’я, учениця 10 класу Новопразького НВК (учитель Богданова Н.М.);
                 Метка Юлія, учениця 11 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ступенів (учитель Здоровенко Л.І.).

       

Вітаємо переможців!