Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

 

 

 

 

 

 

 

Управління освіти Кіровоградської міської ради

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

7 лист. 2017
04 листопада 2017 року розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

        

 

     04 листопада 2017 року розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, які сприяють розвитку пізнавального інтересу учнів, обґрунтованому вибору майбутньої професії.  Олімпіади надають учням змогу перевірити свої знання й уміння в умовах змагання, зіставити їх зі знаннями й уміннями однолітків.

     Цьогорічні олімпійські змагання відкрили юні знавці української мови та літератури.                                                         

     Змагалися 46 учнів із 20 закладів освіти.

     Перемогу дістали учні:

І місця -   Шкуратько Інна, учениця 7 класу Попельнастівської ЗШ І-ІІІ ст.;

                 Гейко Дар'я, учениця 9 класу Новопразького НВК;

                 Татусько Дар'я, учениця 10 класу Новопразького НВК;

                 Яковлєва Владислава, учениця 10 класу Цукрозаводського НВК;

                 Лещенко Оксана, учениця 11 класу Новопразького НВК.

ІІ місця -  Кубіцька Анастасія, учениця 7 класу Щасливської ЗШ І-ІІ ст.;

                 Шибіцька Тетяна, учениця 8 класу Куколівського НВК;

                  Терещенко Олександра, учениця 9 класу Лікарівської ЗШ І-ІІІ ст.;

                 Іванченко Дарія, учениця 10 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ст.;

                 Зозулінська Дар'я, учениця 11 класу Червонокам'янського НВО.

ІІІ місця – Шевченко Аліна, учениця 7 класу Ізмайлівської ЗШ І-ІІІ ст.;

                  Скворцова Олександра, учениця 8 класу Бутівського НВК;

                   Радченко Юлія, учениця 9 класу Улянівської ЗШ І-ІІІ ст.;

                    Карталиш Діана, учениця 10 класу Куколівського НВК;

                     Бугайченко Каріна, учениця 11 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ст.

 

         05 листопада 2017 року змагалися юні фізики. Із  32 учнів перемогу здобули:

І місця –   Наумов Іван, учень 7 класу Новопразького НВК;

                         Скворцова Олександра, учениця 8 класу Бутівського НВК;

                         Гейко Дар'я, учениця 9 класу Новопразького НВК;

                         Буркацька Даяна, учениця 10 класу Куколівського НВК;

                         Бугайченко Каріна, учениця 11 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ст.

 ІІ місця -    Саламаткіна Аліна, учениця 7 класу Новопразького НВО;

                          Шибіцька Тетяна, учениця 8 класу Куколівського НВК;

                          Білик Катерина, учениця 9 класу Лікарівської ЗШ І-ІІІ ст.;

                          Докієнко Карина, учениця 11 класу Войнівської ЗШ І-ІІІ ст.;

                          Лукашов Владислав, учень 7 класу Шарівського НВК.

 ІІІ місця -   Коханський Микола, учень 8 класу Червонокам'янського НВО;

                          Метка Олена, учениця 9 класу Користівської ЗШ І-ІІІ ст.