Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

Семінар-нарада

2 лист. 2017
Відбулася нарада-семінар із керівниками закладів дошкільної освіти району

01 листопада 2017 року в актовій залі відділу освіти райдержадміністрації відбулася нарада-семінар із керівниками закладів дошкільної освіти району.

На засіданні були присутні: методист по роботі з закладами дошкільної освіти відділу освіти Логвінова Л.Я., завідувачі закладів дошкільної освіти.

Програма заходу включала питання:

1. Про результати перевірки закладів дошкільної освіти щодо організації харчування, медичного обслуговування та запровадження санітарного регламенту дошкільного навчального закладу;
  2. Про нагальні питання впровадження Закону України «Про освіту» та суттєві зміни до цілої низки законів у тому числі до Законів України «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту»;
  3. Про організацію районного конкурсу на кращий кулінарний шедевр «Рецепт від дошкільника»;
  4. Про організацію огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти;
  5. Про підсумки районного конкурсу «Вихователь року - 2017»;.
  6. Опрацювання листів, рекомендацій МОНУ, інших нормативно-правових документів, які регулюють дошкільну освіту.

Методист РМК Л.Логвінова проаналізувала стан охоплення дітей дошкільною освітою, зосередила увагу присутніх на організації роботи соціально-педагогічного патронату з частохворіючими дошкільниками та дітьми старшого дошкільного віку. А також акцентувала на збільшення вартості харчування 1 вихованця з метою 100% виконання норм продуктового набору для дітей.

Заслухавши пропозиції учасників семінару, були сформовані відповідні методичні рекомендації.