Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

Дзвоник знов до школи кличе

1 вер. 2017
1 вересня в школах Олександрійського району пройшло Свято першого дзвоника.

1 вересня в школах Олександрійського району пройшло Свято першого дзвоника. Під звуки Державного Гімну було відкрито урочисті лінійки, на яких, крім учнів, їх батьків і вчителів, за традицією були присутні численні гості: представники обласної та районної держадміністрацій, відділу освіти, органів місцевого самоврядування, керівники господарств різних форм власності.

Заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Коломійцев А.О. став почесним гостем на святі Першого дзвоника у Протопопівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Він привітав учнів, їх батьків і вчителів із початком нового навчального року і побажав усім миру, здоров’я та оптимізму, успіхів у навчанні та роботі, кожній родині – добра, затишку і благополуччя. Андрій Олександрович вручив цінний подарунок – ноутбук, який поповнить матеріально-технічну базу для організації інклюзивної форми навчання у навчальному закладі. Пролунав символічний «перший дзвоник» і 15 новобранців-школяриків, разом із першою вчителькою Губенко С.В., вперше ступили на шкільний поріг, від якого розпочнеться подорож у Країну знань. В добру путь!

Голова районної державної адміністрації Куруп Б.А. привітав шкільну громаду Червонокам’янського НВО. Разом із побажаннями учням підкорення нових вершин на шляху знань, а вчителям – наполегливості і творчості у запровадженні стандартів Нової Української Школи, він передав у дарунок новеньку інтерактивну дошку. По закінченню заходу Богдан Анатолійович побував у класних кімнатах закладу, зокрема, комп'ютерному класі, який поповнився новими комп'ютерами, і тепер у ньому можуть одночасно працювати 16 учнів.

На урочистостях у Користівській ЗШ І-ІІІ ступенів був присутній заступник голови районної державної адміністрації Безкровний О.О., а начальник відділу освіти Полтавець О.О. відвідала Недогарський НВК.  У вітальних промовах посадовців, звернених до школярів і їхніх педагогів-наставників, – побажання мирного неба, злагоди, цікавого та плідного нового навчального року.

Після урочистої лінійки учні пішли на перший урок, присвячений Європейським перспективам України.

Віримо, що 2017-2018 навчальний рік стане початком усього нового: нових перемог і злетів, досягнень та успіхів, нового життя!