Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

Прощавай, рідна школо моя...Єврофест – 2018Щоб козацька слава навік не пропала!Єврофест - 2018Навчальні екскурсії і навчальна практика: відпочиваємо з користюEnglish week у Бутівському НВК

Фестиваль інновацій
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Блог керівника

25 трав. 2018
Вітання
21 трав. 2018
Традиційно, в третю суботу травня, Україна відзначає День Європи. 19 травня у Кропивницькому 40 активних євроклубів з усіх куточків Кіровоградщини на «Єврофесті - 2018» мали можливість поспілкувались з друзями, налагодити дружні та партнерські стосунки, підвести підсумки плідної активної діяльності за цей навчальний рік.
21 трав. 2018
Відбувся районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
14 трав. 2018
Щорічний єврофестиваль "Олександрійщина святкує День Європи" відбувся на базі Цукрозаводського НВК 11 травня. У ньому взяли участь більше 70 учнів із 14 закладів освіти району.
7 трав. 2018
Проведено виїзний семінар-практикум учителів біології
2 трав. 2018
У Бутівському НВК пройшов Тиждень англійської мови.