Відділ освіти Олександрійської райдержадміністрації

Допомагаємо випускникам готуватися до ЗНОЗасідання творчої групи з мнемотехніки вчителів початкових класів         У Протопопівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум вчителів англійської мовиСемінар керівників закладів дошкільної освіти району. «Ластівка» зустрічала колег-дошкільниківІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства та англійської мови Засідання творчої групи учителів предмету "Основи здоров'я"

Класна оцінка

Блог керівника

12 груд. 2018
11 грудня 2018 року відбулося засідання творчої групи вчителів математики «Готуємося до ЗНО»
12 груд. 2018
12 грудня 2018 року згідно плану роботи відділу освіти проведено засідання творчої групи з мнемотехніки вчителів початкових класів. Хоч погода не дозволила усім доїхати до відділу освіти, проте засідання пройшло плідно.
12 груд. 2018
Щоб реалізувати ідеї Нової української школи, формуючи в учнів життєві вміння 21 століття, учителеві англійської мови потрібно мати постійне бажання вдосконалюватись та бути готовим до тих змін і викликів часу, у якому живемо.
10 груд. 2018
05 грудня 2018 року на базі Андріївського ДНЗ «Ластівка» пройшло засідання семінару керівників дошкільних установ району «Управлінський діалог. Next».
10 груд. 2018
8 та 9 грудня відбулися районні олімпіади з правознавства та англійської мови
6 груд. 2018
Збереження життя та здоров'я - одне із пріоритетних завдань сучасного освітнього процесу.